İstanbul Ümraniye Mustafa Oğuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Oğuz

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Oğuz, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 27.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3791 kurs verenden 1077 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. Mustafa Oğuz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Her yeni nesil bir önceki neslin eseridir.Ben bunun bilincinde bir bireyim ve elimden gelenin en iyisini yaparak öğrencilere sağlam bir altyapı sunmak istiyorum.Bildiğiniz üzere ingilizcede en önemli unsur altyapıdır ve eğer düzgün bir altyapıya sahip değilseniz kafanızda hep soru işaretleriyle kalırsınız.Ben altyapı konusunda genç nesillere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ve işimin hakkını vereceğime inanıyorum..Bilgisayar kullanma konusunda herhangi bir sıkıntım zaten yok.Her türlü ek materyali öğrencilerime sunabilecek kaynaklara ve potansiyele sahibim.İlkokul bazındaki öğrenciler tercihimdir.Özel ders ve sınıf tecrübem var.2 senedir özel bir eğitim kurumunda İngilizce öğretmeni olarak görev almaktayım.

Fotoğraflar


Yorumlar