Ücretsiz Teklif Al

Özer Alagöz

Kurs Yeri : MERKEZ (ANADOLU YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Topsolid kursu , SolidWorks kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Solidworks üzerine Dünya çapında geçerli 36 sertifası olan bu konuda sayılı " SolidWorks Elite Application Engineer "  ünvanına sahip, eğitmenimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.
Eğitim kurumlarına aylarınızı vermek yerine bizim ile çok kısa sürede Solidworks'ü öğrenebilirsiniz.

* Temel Solidworks Eğitimi
* İleri  Solidworks Eğitimi
* Solidworks Flow Simulation Eğitimi
* Solidworks Electrical


Kurs Detayı

Mesleki uzmanlığımız; İmalata yönelik mekanik proje tasarımı, imalat ve montaj teknik resmi, imalat teknikleri ve imalat aşaması takibi,proje yönetimi olarak tanımlayabilirim. Topsolid V7 üzerine sektörel tecrübeye sahip iki eğitmenimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca mühendislik hizmetleride vermekteyiz.

* Temel Seviye Topsolid V7 Cad eğitimi
* İleri Seviye Topsolid V7 Cad eğitimi
* Temel Seviye Topsolid V7 Cam eğitimi
* İleri Seviye Topsolid V7 Cam eğitimi
* Teknik Resim Eğitimi
* CNC Programlama
* CNC Kontrol Ünitesi Eğitimleri  


Talebe göre ; Prototipleme,Parça Tasarımı,Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı,Metal Enjeksiyon Kalıbı, Sac Metal Kalıbı,Prograsif Sac Kalıbı, Lastik Kalıbı,Şişirme Kalıbı,Makina Tasarımı,Ürün Geliştirme, Analiz, Üretim,Proje Takibi gibi aklınıza gelebilecek bir çok mühendislik hizmeti vermekteyim.
Solidworks üzerine Dünya çapında geçerli 36 sertifası olan bu konuda sayılı " SolidWorks Elite Application Engineer " ünvanına sahip, eğitmenimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Eğitim kurumlarına aylarınızı vermek yerine bizim ile çok kısa sürede Solidworks'ü öğrenebilirsiniz. * Temel Solidworks Eğitimi * İleri Solidworks Eğitimi * Solidworks Flow Simulation Eğitimi * Solidworks Electrical