İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Samet Ayluç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Samet Ayluç

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Samet Ayluç, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5868 kurs/özel ders verenden 2345 . sıradadır. Başta Spor Koçluğu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Samet Ayluç, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Zihinsel Engelli, Bedensel Engelli 02-18 yaş aralığındaki çocuklara özel ders vermekteyim. Aracım var. Detaylar için arayın.


Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Zihinsel Engelli, Bedensel Engelli 02-18 yaş aralığındaki çocuklara özel ders vermekteyim. Aracım var. Detaylar için arayın.