İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Sevgül Dönmez

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sevgül  Dönmez

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sevgül Dönmez, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6464 kurs/özel ders verenden 108 . sıradadır. Başta Direksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sevgül Dönmez, 38 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
16 yıllık usta öğreticiyim aynı zamanda öğretmenim.  otomobil eğitimi almak isteyenler için ben varım diyorum. Eğitim saatlerini birlikte konuşarak ayarlıyoruz. Güvenebileceğiniz referanslı biriyim. Arayın görüşelim....

Fotoğraflar

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Direksiyon dersi verilir. benden ders alan pişman olmayacaktır.