İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Uluğ Hakan İyigün

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uluğ Hakan İyigün

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Krav Maga Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uluğ Hakan İyigün, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 01.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 1909 . sıradadır. Başta Krav Maga olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uluğ Hakan İyigün, 13 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı özel birliklerde, (Denizaltı Filosu Komutanlığı ve SAT Sualtı Taarruz Komutanlığı) 12 yıllık yoğun ve zorlu görevlerde bulundum. 2016 yılı Nisan ayından itibaren KRAV MAGA grup antrenörü ve KRAV MAGA kişisel antrenör olarak eğitim vermeye başladım. KRAV MAGA ile ilgili 3 yıllık eğitim süresi içerisinde 1 yıl İsrail’in Tel Aviv, 1 yıl Almanya Köln şehrinde ve farklı sürelerde İspanya, İtalya ve Rusya’da ileri seviye eğitimler gördükten sonra Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bulunan özel eğitimli birliklere grup eğitimleri ve kişisel eğitimler verdim. Halihazırda Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Ukrayna’da teknik - taktik atış eğitimleri, yakın koruma ve kişi koruma eğitimleri vermeye devam ediyor olup, Sakarya, Kocaeli, Yalova ve Ankara’da grup ve PT Krav Maga dersleri vermeye devam ediyor.
 
Taekwon-Do 3. Dan 2. Kademe Antrenör
Kick-Box 2. Dan 2. Kademe Antrenör
Muay-Thai 2. Dan 2. Kademe Antrenör (12.Khan)
Krav-Maga 2. Dan 2. Kademe Antrenör (Sakarya ve Yalova İl Temsilcisi)
Ji-Jitsu ve BJJ 2.Dan 2.Kademe Antrenör
Alpagu 3.Dan  3.Kademe Antrenör (Kocaeli İl Temsilcisi)
3 Yıldız Balık Adam / 1 Yıldız Dalış Eğitmen
Otomatik ve Serbest Paraşüt Eğitmeni

Fotoğraflar

Krav Maga Nedir?

Krav Maga (İbranice ??? ???: "yakın dövüş"), İsrail askeri güçleri tarafından geliştirilen ve kullanılan savaş sanatları tekniğidir. Kişisel savunma (self-defense) için daha basitleştirilip askeriyede kullanılan “öldürme teknikleri çıkarılmış bir versiyonu”, sivil hayatta açılan kurslarla öğretilmektedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları