İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Yunus Ersan

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Yunus Ersan

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yunus Ersan, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 06.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5253 kurs/özel ders verenden 434 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yunus Ersan, 57 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kick Boks - wigcuhun yakın savunma derslerinde eğitmenim. 15 yıl uzak doğu spor tutkum ve tecrubemle sizlere ders vermeye hazırım. Instagram sayfam (kickboks.istanbul )

Fotoğraflar

Kickboks Nedir?

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır.  Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Kick Boks müsabakaları genel olarak 3 ana disiplin başlığı altında yapılır. Bu disiplinler; Semi Contact, Light Contact ve Full Contact’dır.

Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar
Melda Akpinar
Grup Dersi VersiyoMusuz Bagli Olduğunuz Spor Salonu Var Mi
06.06.2018