İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Abdullah Polat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Abdullah  Polat

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu , Dış Ticaret Kursu , İnsan Kaynakları Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Abdullah Polat, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 18.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 356 . sıradadır. Başta Bağımsız Denetim olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Abdullah Polat, 118 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1974 Berlin doğumluyum , 1990 yıllından beri mesleğin içindeyim.
Evli ve üç çocuk sahibiyim. Smmm belgem var. Çeşitli şirketlerde muhasebe müdürlüğü yaptım. Muhasebe  sistemleri kurdum. Maliyet muhasebesi sistemleri, bütçe sistemleri ve nakit akım sistemleri kurdum. Şimdi ise KGK için çalışmalara başladım.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Eta , Uyumsoft ve Nebim programları üzerinden muhasebe sistemlerin kurulması.
İlk kayıttan son mali tablo tabloların hazırlanması teorik ve uygulamalı eğitim verilir
Genel muhasebe kursu verilir. İlk kayıttan son mali tablolara kadar uygulamalı ve teorik olarak eğitim verilir.
Tüm personel süreçleri eğitimi
Tüm personel süreçleri eğitimi