İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Beritan Özcanan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Beritan Özcanan

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İspanyolca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beritan Özcanan, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 27.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1099 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beritan Özcanan, 49 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ "UYGULAMALI İSPANYOLCA VE ÇEVİRMENLİK" BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.

İSPANYA'DA DİL EĞİTİMİ ALDIM.

ÖZEL BİR KOLEJDE ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR.

İSPANYOLCA ÖĞRENMEK İSTEYENLERE KONUŞMA VE GRAMER ODAKLI DERS VERİYORUM.

İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları