İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Can Karadut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Can  Karadut

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Diksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Can Karadut, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 1914 . sıradadır. Başta Diksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Can Karadut, 57 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Üniversiteler , Hastaneler, Bankalar ,Firmalar ve Şirketler için ;
(Şirket Sahipleri -Yöneticileri-Ceo'ları ve çalışanlarına yönelik toplu ve ayrı olarak)

-Diksiyon
-Konuşma
-Konferans ve Toplantı konuşmaları nasıl yapılır?Heyecan nasıl engellenir?
-Fonetik
-İkna
-Hızlı Karar verme
-Medyada nasıl yer alınır? (Üniversite-Hastanelere v.s. )
-Satış ve Pazarlama teknikleri Dallarında eğitim veriyorum...

Bu eğitimler faaliyet alanlarına göre belirlenecek ve taleplerle şekillendirilen ders programlarıyla gerçekleştirilecektir. Ücret ders başına ve içeriğe göre belirlenecektir. Ders yeri firmaların kendi bünyesinde yapılmaktadır (örneğin yemekhane-toplantı salonları v.s.).  Halen bir televizyon kanalının Ana Haber Bültenini sunuyorum.

Not: Eğitim talep eden kişi ya da kurumların kimlikleri gizli tutulacaktır...

Fotoğraflar

Diksiyon Nedir?

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür.

Verilen Kursların Ayrıntıları