İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Coding Turkey

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Coding Turkey

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Coding Turkey, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 17.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5369 kurs/özel ders verenden 2364 . sıradadır. Başta Bootstrap olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Coding Turkey, 107 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kodlama ve Algoritma mantığını geliştirmek amacıyla 4-11 yaş aralığında Ekransız kodlamadan Arduino'ya kadar geliştirdiğimiz bir metot ile derslerimizi yapıyoruz. Çocuklarımızın eğlenmesi ve aynı zamanda da algoritmik düşünme yapısına maruz kalması eğitim metodumuzun temelini oluşturuyor. Boğaziçi Üniversitesi elektronik ve ODTÜ bilgisayar bölümlerinden mezunların kurduğu CodingTurkey İstanbul ve Ankara'da eğitim faaliyetleri vermektedir.  

Fotoğraflar
Coding Turkey Coding Turkey