İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Derya Yıldız

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Derya Yıldız

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Moda Tasarım Kursu , Modelistlik Kursu , Stilistlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Derya Yıldız, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 08.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 676 . sıradadır. Başta Modelistlik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Derya Yıldız, 57 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıldır modelistlik yapıyorum elde ve bilgisayarlı kalıp çıkartıyorum üniversite de ki arkadaşlara yada bu işi ögrenmek istiyorum ben de diyenlere yardımcı olmak isterim. Dokuma ve örme üzerine pantolon ceket elbise abiye vs. bütün modelleri çalışabiliriz şuan bir firmada modelhane sorumlusuyum bulundugum firma Trendyol, koton, morhipo, moda nisa gibi kurumlarla çalışmakta ekibim de 10 kişi var. İş hayatın da teknik + pratik geçerlidir ilgilendiğiniz taktir de amacınıza yönelik gelişiminiz için program belirleyip ilerlememiz gerekicektir görüşmek üzere

Fotoğraflar

Moda Tasarım Nedir?

Moda tasarımı, kıyafet ve çeşitli aksesuarlar oluşturma amaçlı tasarımın temel özelliklerini barındıran bir ifade biçimidir. Moda tasarımı kültürel ve sosyal değişimlerden doğrudan etkilenir ve zamanla değişen tüketici taleplerine göre şekillenir.Moda tasarımı haute couture ve hazır giyim olmak üzere ikiye ayrılır.

Modelistlik Nedir?

Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek giysilerin stilist tarafından, önceden belirlenmiş uluslararası standart ölçü tablosuna göre seri üretim amaçlı model kalıbının hazırlanmasına verilen addır.
Verilen Kursların Ayrıntıları