İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Dila Ünal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dila  Ünal

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Cake Pops (Çikolata Buketi) Kursu , Cupcake Kursu , Dünya Mutfağı Kursu , Ekmekçilik Kursu , Keskin Kenarlı Pasta Kursu , Makarna Kursu , Makaron Kursu , Pizza Kursu , Sushi Kursu , Pastacılık Kursu , Aşçılık Kursu , Cheesecake Kursu , Çikolata Kursu , Kurabiye Kursu , Butik Pasta Kursu , Şeker Hamuru Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dila Ünal, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 20.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6422 kurs/özel ders verenden 744 . sıradadır. Başta Dünya Mutfağı olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dila Ünal, 50 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dünya mutfağı, pastacılık , ekmekçilik , temel mutfak bilgileri , kesim teknikleri , türk yöre mutfakları , çikolata gibi mutfakla ilgili her alanda isterseniz profesyonel isterseniz evde yemek yapmanıza yardımcı olabilecek bütün eğitimler verilir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Pizza gibi makarna da İtalya'ya özgü olan yiyeceklerden bir tanesidir. İster kurutulmuş olarak ister taze makarnayı her şekilde kullanabilirsiniz. Kurs içerisinde taze makarna hamuru yapımı , açılması, makarna çeşitleri , makarna sosları ve daha çeşitli bilgiler verilecektir.
İtalya'ya has olan bu lezzet sosundan hamuruna her ayrıntısı ile farklı bir efsane. Kurs içerisinde hamur mayalama , sos , peynir çeşitleri tercihi ve pizza malzemeleri hakkında bilgi ve yapım tekniklerini öğrenilecek.
japon kültüründe var olan bir gıdadır. Pirinç , balık , çeşitli sebzeler ve farklı ürünlerle hazırlanıp, hazırlandığı anda tüketilmesi gereken bir yiyecektir. Güneydoğu Asya’da doğan ve yaklaşık bin yıllık bir geçmişi olan suşi, geleneksel formunu kaybetmeden günümüze kadar gelen ender yiyeceklerden biri.Suşinin birçok çeşidi var, ancak çoğu ülkede maki ve nigiri tercih ediliyor. Maki, pirinç ve seçilen malzemenin deniz yosunu ile sarıldıktan sonra dilimlere ayrılmasıyla yapılıyor. Nigiri ise sıkılaştırılmış pirinç topunun üzerine balık veya başka bir deniz mahsulünün yerleştirilmesiyle oluşuyor.
Mutfakla ilgili tüm detayların verilmesi ve istenilen alanda verilecek kurslar