İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Drum Club

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Drum Club

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bateri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Drum Club, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 26.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5864 kurs/özel ders verenden 67 . sıradadır. Başta Bateri olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Drum Club, 38 gelen talepten 34 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
21 senelik Drum Club geçmişi, 1000 den fazla davul ve vurmalı çalgılar tutkunu müzik dostunu davul ile tanıştırmak, seminerler vermek, davulcular dünyasının nabzını tutmakla oldukça yoğun geçti. Drum Club, Turkiye nin her köşesinden meraklılarınca bilinen, profesyonel davulcuların mutlaka uğradıkları, diğer enstrümanları çalan sevgili dostlarımızın imrendikleri bir paylaşım çatısı, gerçek bir klüp oldu.

Bugün davul dersi denince akla gelen ilk ve en güvenilir markalardan biri olmanın gururunu yazışıyoruz.

Geçen zaman içinde Drum Club davulculuk meraklıları için birinci sınıf öğrenme merkez haline gelmiştir. Mevcut eğitim paketleri ile farklı ihtiyaçları karşılayacak esnek bir öğretim programına sahiptir.


Fotoğraflar
Drum Club Drum Club Drum Club

Bateri Nedir?

Bateri çalma, hızın yanı sıra denge ve akıcılık gerektirir. Düzenli olarak metronom ile çalışmalı ve single-stroke, double-stroke, paradidle, double paradidle, üçlemeler, altılamalar gibi el teknikleri, dörtlük ritmin üzerine dörtlük, sekizlik, onaltılık kick vuruşları gibi sağ ayak teknikleri (eğer twin pedal tercih edilirse sol ayak için de aynı egzersizler uygulanabilir), hi-hat ile dörtlük,sekizlik,onaltılık saymak gibi sol ayak teknikleri ve tabii ki el-ayak kombinasyonları gibi teknikler üzerinde alıştırma yapılmalıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
DEVAMLI DERS PAKETLERİ:
Haftada bir veya iki ders  içeren uzun süreli programlardır.

TEMEL EĞİTİM : Hobi amaçlı daha pratik ve hızlı bir egitim programı; davula hep ilgi duymuş ama bir türlü BAŞLAMA VURUŞUNU! yapamamış, meraklılar için İYİ BİR FIRSAT. Altı ay kadar süren temel eğitim müfredatı sonrası öğrenci nota okuyabilir. temel ritmleri çalabilir ve arkadaşları ile müzik yapabilir. Dilerse ileri seviye eğitime devam edebilir.

İLERİ SEVİYE EĞİTİM : Titizlikle hazırlanmış müfredat programını kapsayan ve biraz SABIR :) gerektiren davul dersleri. Temel eğitimi tamamlamış ya da seviye tespiti ile temel eğitim programını almasına gerek olmadığı belirlenen öğrenciler katılabilir. Bu dersler sonucunda profesyonel davulcu adayı olacak kadar teknik bilgi ve beceriye sahip olur.