İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Fatih Edib

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Edib

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hedef Koçluğu Kursu , Enneagram Kursu , Farsça Kursu , İngilizce Kursu , Arapça Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Edib, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5994 kurs/özel ders verenden 567 . sıradadır. Başta Arapça olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Edib, 189 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Al Wadi International England School ve ardından Medine İslam Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde eğitim aldım . Halen bir eğitim firmasından danışmanlık hizmeti veriyorum . Arapça , ingilizce , Türk Lehçeleri , Teog ve Enneagram dersleri vermekteyim . Amaç para kazanmak değil bu hayatta sadece . Bazen sadece seçtiğin yolda yürümekten daha zevklisi yoktur . Seyahatiniz bol olsun . Hayal kurmaya devam edin .


Hedef Koçluğu Nedir?

Bu eğitimle amaçlanan; sosyal ve iş hayatınızda önceliklerinizi belirlemek, hedeflerinizi koymak ve daha kolay ulaşabilmek üzere koçlukla desteklenen uygulanabilir teknikleri kullanarak zaman kısıdına rağmen gelecek planlamasını alışkanlıklarınızın ön sırasına yerleştirmektir.

Enneagram Nedir?

Yapılan bilimsel çalışmalar, kişilerin çocukluk ve gençlik dönemlerinde yaşadıklarının gelecek yaşamlarını oluşturduğunu ve bazı belirgin davranışların çeşitli kişilik özelikleri oluşturduğunu göstermiştir.

Enneagram öğretisi, insanların 9 temel kişilik yapısıyla dünyaya geldiğini söylemektedir. Yani 9 farklı ve aynı zamanda iç içe geçen yaşam amacı özellikleri vardır ve her birimiz bunlardan birine daha ağırlıklı olarak bağlıyız.

Yani çocukluktan sonra oluşturduğumuz kişilik yapıları bizim temel yaşam amacımızın üzerini örten bir kalıp gibi içimizde kendimizi yaşamamızı engellemekte olabilir. Bu kalıpları keşfedip öz varlığınızla buluşabilir ve insanları daha iyi tanıyabilirsiniz.

Enneagram kursunun amacı bu yapıları keşfetmeniz ve yaşamınıza hiç bakmadığınız bir açıdan bakarak farkında olmadığınız kişilik özelliklerinizi keşfetmenizdir. Böylece kendinizi daha derinden inceleyecek ve yaşamınızda yapmak istediğiniz kalıcı değişikliklerin önündeki engelleri kaldırabileceksiniz. Bu sizin ruhunuza açılan kapıdır ve sizi kendi öz varlığınızla buluşturacaktır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Neye sahip olduğunun farkında mısın ? Peki ya yeteneklerin ?
Herkes çok soru sorar . Düşünerek oyalanmaya gerek yok , aksiyon zamanı .
1; tartacaksın , 2 ; açını doğru seçeceksin , 3 ; doğru yöne bakacaksın . Evet hazırsın . Artık yolumuzda yürüme zamanı . Senin zamanın !
İzin ver sendeki cevheri keşfetmeme ...
Suudi Arabistan 'da tamamladığım ortaokul , lise ve üniversite eğitimlerinde edindiğim tüm bilgileri sizlere uygun şekilde aktarabilirim . Arapça sadece farklı alfabe ve farklı bir coğrafyanın değil aynı zamanda farklı bir algının dilidir .
Nasıl 80 lerde İngilizce bilenler 2000 lerin Ceoları olduysa , 2020 den sonra sıra bize gelecek . Geç kalmayın !...