İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) İbrahim Erkol

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Erkol

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İtalyanca Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Erkol, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 29.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6464 kurs/özel ders verenden 741 . sıradadır. Başta İtalyanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Erkol, 117 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunlarından İbrahim Erkol. Şu anda aynı üniversitede Çevre Bilimlerinde yüksek lisans yapıyorum. İleri derecede İngilizce ve İtalyancam var, bu konularda ,daha önceki özel ders tecrübelerime dayanaraktan diyebilirim ki, çok verimli ve uyguna fiyatlara özel ders verebilirim. Ayrıca mühendislik kökenli olduğum için Matematik, Geometri ve fizik gibi alanlarda da özel ders veriyorum


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

İtalyanca Nedir?

İtalyanca, çoğunluğu İtalya ve İsviçre'nin güneyindeki Ticino kantonunda yaşayan 60 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir.İtalyan asıllı göçmenlerce Amerika Birleşik Devletleri'nde, Arjantin'de, Brezilya'da, Kanada'da ve Avustralya'da da sıkça konuşulur. Hint-Avrupa dil ailesinin Roman Dilleri kolundadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları