İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) İmam Gönek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İmam Gönek

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İmam Gönek, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5857 kurs/özel ders verenden 119 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. İmam Gönek, 46 gelen talepten 25 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul. Üniversitesi devlet konservatuvarı menzunuyum 10 yıldır gitar dersi veriyorum.çeşitli belediyelerde çalıştım Crr güzel sanatlar lisesin de gitar eğitmenliği yaptım.şuan Sulukule' sanat akademisinde çalışmaya devam ediyorum.

Fotoğraflar

Gitar Nedir?

Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları