İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Mehmet Baylar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Baylar

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Diksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Baylar, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 07.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6412 kurs/özel ders verenden 369 . sıradadır. Başta Diksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Baylar, 55 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1973 Elazığ Doğumluyum..TGRT FM ve Moral FM de çalıştım..Sesin kalitesini arttırıcı ,konuşmanın niteliğini ve kalitesini arttırıcı çalışmalar,örnekler yapılmaktadır.
7 yıldır,topluluklara ,bireylere özel ders verdim..
Dersimin ana fikrini
“etkileyen konuşmaya sahip olmak”oluşturur..
Ayrıca ,öğrencilerimi
sunumlara ve iş görüşmelerine hazırlarım

Fotoğraflar

Diksiyon Nedir?

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ses niteliğini arttırabilme..etkileyici konuşma için,
Yoğun örnekleme yapılmaktadır