İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Mehmet Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

mehmet can

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
mehmet can, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 14.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3780 kurs verenden 2795 . sıradadır. Başta İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. mehmet can, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
FEN BILIMLERI

Fen, insan doğasına yardımcı olabilecek tüm bilimsel işlevleri belirli amaçlar doğrultusunda ortaya koyan bilimsel kurgulardır.Bunun yanı sıra Fen Bilimleri bu amaca hizmet eden doğa bilimleri bütünüdür. Doğadaki her olay Fen’in bir bölümünü oluşturduğu için doğa olayları fen yaşamının önemli bir parçasıdır.

Fen, fiziksel çevreyi tanımak üzere; gözlem yapma, yapılan gözlemleri açıklayabilmek amacıyla hipotez kurma ve kurulan hipotezleri geçerli ve güvenilir yollarla test etme gibi aşamaları olan bilimsel metodların kullanılmasıdır.Bu metodları en güzel şekilde deney ve gözlem yöntemiyle inceleyen ana bilim dalı ise genel anlamıyla Fen Bilimleridir.


Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar