Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melis Sönmez

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melis Sönmez, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 24.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3356 kurs verenden 1370 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. Melis Sönmez, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Hacettepe üniversitesi almanca fizik öğretmenliği bölümünden mezunum. TEOG öğrencilerine matematik, lise tüm sınıflara fizik ve herkese almanca ve satranç dersi verilir. Öğrenci koçluğu yapılır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Özellikle TEOG matematik hakkında çok iddialıyım. Umarım öğrencimize de yararlı olabilirim.
Hacettepe üniversitesi almanca fizik öğretmenliğinden mezunum. 1 yıl almanca hazırlık okuduktan sonra almanya'da Sprachkurs gördüm. Bu nedenle almanca konusunda yeterli olabileceğimi düşünüyorum.
Çok severek okuduğum fizik öğretmenliği bölümünü hacettepe üniversitesinde bitirdim. Pratik anlatımım ve soru çözümleri ile yapamayacağı fizik sorusu olabileceğini düşünmüyorum.

Yorumlar