İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Oğul Can Köksal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oğul Can Köksal

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Flamenko Gitar Kursu , Rusça Kursu , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Fransızca Kursu , fransızca çeviri Kursu , ispanyolca çeviri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oğul Can Köksal, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 09.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 1072 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oğul Can Köksal, 137 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dil öğrenmek için özel oluşturulmuş cümlelerle Fransızca Rusça ve İspanyolca Dersleriş  Ayrıca repertuar bazlı gitar dersleri veriyorum.


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders alırken dikkat edilecek noktalar

Yetkinlik ve Tecrübe
İlk olarak size ders verecek hocanın o konuda yetkin olup olmadığını sorgulayın. Örneğin ilkokul İngilizcesi anlatmak içerik olarak nispeten daha kolayken, TOEFL, IELTS gibi sınavlara ya da üniversitelerin İngilizce yeterlilik sınavlarına öğrenci hazırlamak daha zorlu bir iş. Yani bu açıdan kendisi daha bu tür sınavlara girip yüksek not alamamış kişilere itimat etmemenizi öneririm. Hele de eğer TOEFL ve IELTS için çalışıyorsanız, size ders veren hocanın bu sınavlardan birine girip iyi bir puan aldığından, sınav formatını bildiğinden ve eksiklerinizi giderebileceğinden emin olun.

Mesela bir aile ziyaretinde acı bir manzarayla karşılaşmıştım. Aile üniversite hazırlık sınıfını geçmesi için çocuklarına 5 ay boyunca özel ders aldırır. Derse gelen ve bu sınavı bildiğini belirten lise hocası, aileye garantiler verir, öğrenciyi üniversitenin İngilizce yeterlilik sınavına hazırladığını iddia eder. Aylar geçer ve öğrenci sınava girdiğinde bir de bakar ki sınav kendi çalıştığı konulardan bambaşka ve tamamen hazırlıksız yakalanır.

Uyum, anlayış ve iletişim
İkinci olarak, hocanızla uyumunuza dikkat edin. Özel ders almak çok bireysel bir tecrübe. O sebeple, karar vermeden önce dersi yapacak hocayla bir görüşün, konuşun, gerekirse örnek bir ders yapın. Hocanızla anlaşmanız, birbirinizi anlamanız dersten alacağınız verimi artırır. Dahası hocanızın anlayışlı olması gerekir. Mesela siz derste bir şey bilmediğinizde size küçümser gözlerle bakıyor, nasıl bilmezsin tripleri atıyorsa orada bir sorun vardır. Zaten her şeyi biliyor olsanız, o dersi almazdınız.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Dil öğrenmek için özel oluşturulmuş cümlelerle Fransızca Dersleri.Çok etkili Yöntem
İngilizce özel Ders verilir  Tez ve  ödevleriniz her branşta yazılır
Repertuar bazlı Latin Flamenko Grek  Türk  gitar dersleri veriyorum
Dil öğrenmek için özel oluşturulmuş cümlelerle Rusça Dersleri.Çok etkili Yöntem
İngilizce özel Ders verilir  Tez ve  ödevleriniz her branşta yazılır
Dil öğrenmek için özel oluşturulmuş cümlelerle İspanyolca Dersleri.Çok etkili Yöntem
Dil öğrenmek için özel oluşturulmuş cümlelerle Fransızca Dersleri.Çok etkili Yöntem
Fransızca  Çevirileriniz Yapılır
İspanyolca Çevirileriniz Yapılır