İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Riskfire Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

RİSKFİRE AKADEMİ

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İSG Saha Uygulama Kursu , İlk Yardım Kursu , Yangın Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Acil Durum Kursu , Acil Durum Eğitici Eğitimi Kursu , Hijyen Eğitimi Kursu , Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi Kursu , Tehlikeli İşler Kursu , Yangın Eğitici Eğitimi Kursu , Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi Kursu , Yüksekte Çalışma Eğitimi Kursu , İş Güvenliği Kursu , SABOTAJ VE SALDIRILARA KARŞI ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER EĞİTİMİ Kursu , KAPALI ve KISITLI ALANLARDA ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ Kursu , iskele kurulum ve söküm ve iskelede güvenli çalışma eğitimi Kursu , İLKYARDIM GÜNCELLEME EĞİTİMİ Kursu , ASBEST SÖKÜM ÇALIŞANI EĞİTİMİ Kursu , SAPANLAR VE SAPAN KULLANIMI EĞİTİMİ Kursu , İPLER (HALAT) ve DÜĞÜM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
RİSKFİRE AKADEMİ, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 27.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4600 kurs/özel ders verenden 2010 . sıradadır. Başta İlk Yardım olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. RİSKFİRE AKADEMİ, 11 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İSG kapsamında alınacak eğitimleri en iyi koşullarda ve kapsamlı veren akademimiz sizler için en güncel bilgilerle hizmet vermektedir.