İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Riskfire Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

RİSKFİRE AKADEMİ

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İSG Saha Uygulama Kursu , İlk Yardım Kursu , Yangın Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Acil Durum Kursu , Acil Durum Eğitici Eğitimi Kursu , Hijyen Eğitimi Kursu , Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi Kursu , Tehlikeli İşler Kursu , Yangın Eğitici Eğitimi Kursu , Yüksekte Çalışma Eğitici Eğitimi Kursu , Yüksekte Çalışma Eğitimi Kursu , İş Güvenliği Kursu , SABOTAJ VE SALDIRILARA KARŞI ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER EĞİTİMİ Kursu , KAPALI ve KISITLI ALANLARDA ÇALIŞMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ Kursu , iskele kurulum ve söküm ve iskelede güvenli çalışma eğitimi Kursu , İLKYARDIM GÜNCELLEME EĞİTİMİ Kursu , ASBEST SÖKÜM ÇALIŞANI EĞİTİMİ Kursu , SAPANLAR VE SAPAN KULLANIMI EĞİTİMİ Kursu , İPLER (HALAT) ve DÜĞÜM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
RİSKFİRE AKADEMİ, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 27.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6576 kurs/özel ders verenden 2010 . sıradadır. Başta İlk Yardım olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. RİSKFİRE AKADEMİ, 45 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İSG kapsamında alınacak eğitimleri en iyi koşullarda ve kapsamlı veren akademimiz sizler için en güncel bilgilerle hizmet vermektedir.


İSG Saha Uygulama Nedir?

Devamlı olarak en az elli işçi çalıştırılan, sanayiden sayılan, işyerlerinde alınması gereken iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin belirlenmesi ve uygulanmasının izlenmesi, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi için işverenler iş güvenliği uzman(lar)ı görevlendirmek, ayrıca İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu (İSİG K) oluşturmak zorundadır. Bu kurulun görev ve yetkilerinden biri de “İşyerinde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tehlikeleri ve önlemleri değerlendirmek, tedbirleri belirlemek, işveren veya işveren vekiline bildirimde bulunmaktır.

İlk Yardım Nedir?

İlk yardım, herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin veya ilk yardım eğitimi almış herkesin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önlemek amacıyla olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut araç ve gereçlerle yapılan ilaçsız uygulamalardır.