İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Serdal Karnal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdal Karnal

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdal Karnal, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 15.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 114 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdal Karnal, 51 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
EXCEL İLERİ EXCEL DERSLERİ/ANLATIM
Arkadaşlar merhaba,
Önce kendimi tanıtayım, Serdal  Yaşım 33 Görele Giresun doğumluyum.
İstanbul'da yaşıyorum..Türkiye'nin ileri gelen  Otomotiv ve taşımacılık şirketinden birinde üst düzey yönetici olarak görev yapıyorum.
www.byexcel.com ücretsiz excel eğitim sitenin sahibiyim.  Excel Eğitimlerinde amacımız exceli kitaptan anlatmak değil, işleri kolaylaştırıcı ileri excel çözümleri üretmek. Zira zaten excel eğitimi veren bir çok kıymetli hocalarımız var eğitimimizin amacı iş sektöründe excelin doğru kullanılması kaliteli işleri az zamanda üretmek.
İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen Beylikdüzü ve civarı) sadece hafta sonları ve Özel İleri excel dersleri veriyorum.
İş tecrübelerimin de katkıları ile beraber Excel'in iş hayatında daha doğru kullanılarak verimliliğin artmasını sağlamak bireylerin kendine olan öz güvenini pekiştirmek.
Eğitim sonucunda veri giriş, analiz, raporlama, hesaplamalar, formülleri doğru kullanabileceksiniz.
Toplu derslerde Yeterli sayıya ulaşıldığında yer ve zaman bildirilecektir.
Birebir ders verme imkanız da mevcut. İlgili kişilerin soru ve cevaplar için iletişime geçmesi yeterlidir.

Fotoğraflar

Word Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Standart Eğitim
Temel excel eğitimleri, İleri excel eğitimleri, birebir kurslar, toplu derslerde alacağınız eğitim sayesinde saatler süren işlerinizi dakikalara indirip kariyerinizde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız doğru adresteniz.
Standart Eğitim
Standart Eğitim