İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Sibel Sağlam

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sibel Sağlam

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sibel Sağlam, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 16.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6335 kurs/özel ders verenden 939 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sibel Sağlam, 117 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 seneyi aşkın süredir  bilgisayarlı muhasebe eğitimi vermekteyim. Eta, Logo, Mikro, Nebim eğitimini verdiğim muhasebe programlarıdır.Mali müşavirim.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.