İstanbul Bahçelievler Özakademi Teknik Egitim Kursları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI

bahçelİevler, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Botoks Kursu , Efekt Makyaj Kursu , El-Ayak (Podiatri) Bakımı Kursu , Microblading Kursu , PRP Kursu , Saç Simülasyonu Kursu , Profesyonel Makyaj Kursu , Estetisyenlik Kursu , Makyaj Kursu , Güzellik Uzmanlığı Kursu , Manikür Pedikür Kursu , Epilasyon Kursu , Kalıcı Makyaj Kursu , Masaj Kursu , Cilt Bakımı Kursu , Protez Tırnak Kursu , Kuaförlük Kursu , İpek Kirpik Kursu , Plastik Makyaj Kursu , Medikal Makyaj Kursu , Mezotrapi Kursu , Saç ekimi kursu Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , İngilizce Özel Ders , Geometri Özel Ders , Matematik Özel Ders , Mimari Proje Kursu , 3D Animasyon Kursu , Ansys Kursu , Archicad Kursu , Arduino Kursu , Cad Cam Kursu , Cinema4D Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , 3D Studio Max Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Indesign Kursu , Flash Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Dijital Animasyon Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , Ehliyet Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , M Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , ayakkabı tasarımı Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , Adli Hakimlik Kursu , Edebiyat Kursu , Geometri Kursu , Gümrük Müşavir Yardımcılığı Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Kaymakamlık Kursu , Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu , Hukuk Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Makine Proje Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , TOEFL Kursu , İdari Hakimlik Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Maliye Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 216 . sıradadır. Başta Ansys olmak üzere 132 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI, 439 gelen talepten 33 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuz 2008 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı bir kuruluştur.Eğitimlerimiz Müfredatı özenle ve yönetmeliklerine uygun bir şekilde uygulanılarak öğrencilerimizi en iyi şekilde desteklemekte olan bir kurumdur.Eğitimlerimiz mezun olan oğrencilerimiz mesleklerini garantili bir şekilde eline alarak çalışma hayatına eksiksiz bir şekilde sürdürmektedirler.Kurumumuz Eğitim alan öğrencilerimize 2 yıl boyunca sınırsız destek sağlamaktadır.2 yıl sonrasına Profesyonel kullanıcılar olmaktadır.Her hangi bir sorun olduğunda kurumumuza gelerek yardımcı olmakta öğrencilerimizi her zaman her konuda desteklemekteyiz.

Her zaman En iyi olmaktır. Öğretmenler ve Tüm Çalışanlar ile Hizmet vermekte Öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamakta, Her zaman Tercih edilmek , Referans gösterilmke , Çevresine duyarlı olmak, Bizim için en iyi olmaktır.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim & Bilişim Merkezi 2008 yılından itibaren bilişim sektöründe Profesyonel ve uzmanlaşan kadrosuyla faaliyete başlamıştır. Gelişen bilgisayar teknolojisinin her dalında eğitimler veren firmamız, aynı zamanda bireylere ve kurumlara özel çözüm hizmetleri geliştirmektedir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi Eğitmenleri, Alanında uzman sektörde deneyimi olan Teknik Öğretmenlerden en iyileri arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli akademik sınavlara tabi tutulurlar, teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm kursiyerler tarafından değerlendirilir ve kurumca yakından takip edilerek daha kaliteli eğitim verilmesi amaçlanır.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi'nin vizyonu; bilgisayar teknolojileri alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi, Türkiye'nin teknolojik gelişimi için; bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi 'ın misyonu tüm Türkiye de ve dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başaralı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.

2008 yılında kurumsal şirketlerin birebir eğitim talebleriyle birlikte günümüz bu günlere kadar eğitimlerimiz sürdürmekte ve müşterilerimiz yoğun talebiyle uzman eğitmenlerimizle sektörlere göre özel eğitimler, seminerler vermekteyiz.Eğitimlerimiz profesyonel ekipmanlarla her türlü ihtiyaçlarımız çerçevesinde gerçekleşmektedir.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi 2008 yılında kurulmuş olup, eğitmenlerimiz yaklaşık 10 yıl tecrübesi olan alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi eğitim yoğun istek üzerine günümüz hayatımızı kolaylaştırmak amacıyla eğitimi iş yerinize ofisiniz birebir eğitimimiz ile beraber sunmaktadır.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi birebir eğitim, ister bilgisayarınız olsun ister olmasın herşeyiniz kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Her program için teknik öğretmenlerimiz genel kapsamda farklı alanlarda çalışmış her meslek dallarına uygun şekilde projelerde uygulamalar yapılarak derslerimizi işlemektedir.

In-House eğitim ( Şirket Merkezinde Eğitim ) yoğun tempoda çalışan iş yerlerine yönelik mesai saatleri içerisinde eğitimler vererek, çalışan kişilerin tatil ve dinlenme saatlerini hiç bir şekilde etkilemeden eğitimlerimiz vererek çalışan kişileri en verimli hale getirmektedir. Günümüz hayatımızı kolaylaştırmak için ın-house eğitim Tasarımcılara yönelik eğitimler vermekte ve Tasarımcılarımızın ufkunu açarak ileri eğitim almasında rol sahibidir.

Teknik Eğitimlerimizi Arttırarak Özel ÖZÇAĞ TEKNİK EĞİTİM ve BİLGİSAYAR KURSU olarak faaliyet göstermektedir.Özçağ Teknik Eğitim Kursu Milli Eğitime bağlı bir kuruluştur.

ÖZAKADEMİ TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ Lisanslı program satışı yapan bir kurumdur.Öğrencilerimizin bu programları kurumumuzdan tercih ederek aldıklarında teknik destek yazılım yardımcı olarak destek sağlamaktayız.

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim ve Bilişim Merkezi Öğrencilerimiz Faydalanabilmesi için Bilgisayar Satış noktası,Kırtasiye,Kitap Satış noktası kurmuştur.Öğrencilerimiz Eksiksiz bir şekilde tüm donanımları Kurumumuzdan rahatlıkla edinerek en donanımlı bir şekilde faydalanabilmelerini sağlamaktadır.ÖZAKADEMİ Öğrencilerinin Her zaman arkasında olmakta ve gelecekte her hangi bir ihtiyaçları doğrultusunda karşılayabilecek pozisyonda öncülük ederek gelişimlerini sağlamaktadır.

Özakademi Sektörel anlamda öğrencilerimize mesleklerini edinmesi sağlamasını prensip edilmiş tüm herkezin eğitim süresi içerisinde tüm meslekleri sıfırdan öğrenerek iş hayatında faydalı olmasını sağlamaktadır.

Fotoğraflar
ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSLARI


Verilen Kursların Ayrıntıları
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Teknik resim kursu verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Çizim komutlarına giriş
Cad yazılımları ve donanım bilgileri
Program ana menü tanıtımı ve menülerin kullanımları
Çizgi çizme yöntemleri
Çember, yay gibi çizim elemanları
Kenetlenme komutları ve ayarları
Nesne seçme yöntemleri
AutoCAD eğitimi uygulamamaları
Görüntü ayarları
Düzenleme komutları : Copy (kopyalama), Move (taşıma), Offset (öteleme)
Düzenleme komutları : Trim (budama), Extend (uzatma)
Katman oluşturma ve katman özellikleri
AutoCAD kursu uygulamamaları
Çizim komutları : xline, mline, polygon, rectangle
Düzenleme komutları : Rotate (döndürme), fillet (radius atma), chamfer (pah kırma)
Düzenleme komutları : Array / Polar (açısal çoğaltma)
AutoCAD kursu uygulamamaları
Düzenleme komutları : Array / Rect. (dikdörtgensel çoğaltma)
Ayar komutları : grid, snap, polar vs.
Temel ölçülendirme komutları
Düzenleme komutları : Lenghten (ebatlama), scale (ölçeklendirme)
Düzenleme komutları : strech (sündürme), mirror (aynalama)
Hatch (Tarama ve özellikleri)
Yazı yazma komutları (Dtext, Mtext)
Yazı stili tanımlama
AutoCAD eğitimi uygulamaları
Dosya saklama, çağırma işlemleri
Verilerin farklı formatlara dönüştürülmesi
Çizimlerin başka programlara aktarılması
Ayar komutları
Grid, Snap, Ortho, Polar vs.
Çizim komutları : Mline, Mline stil tanımlama point, point stil tanımlama, spline
Polyline (birleşik çizgi), Pedit
AutoCAD eğitimi uygulamaları
Ölçülendirme komutları
Ölçülendirme stili tanımlama
Dwt uzantılı tamplate dosya oluşturma
Standart kullanıcı kütüphanesi oluşturma
Xref dış referanslı resim atama
Wblock, insert kavramları
Sorgulama komutları
Eleman özelliklerinin değiştirilmesi
Plot (çıktı alma) işlemleri
Yeni UCS (Koordinat Sistemi Tanımlama)
3 Boyutlu modelleme teknikleri
Temel 3 boyutlu çizim elemanları
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Kurslarımız verilmektedir.
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Kurslarımız verilmektedir.
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...
Sıfırdan ileri seviyeye Tüm konularda anlatım ve eğitim imkanı...