Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Engelli Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs Veren Hakkında
10 yıllık deneyimli uzman kadrosuyla Bahariye, Serasker caddesinde faaliyet gösteren ÖZEL KADIKÖY EKİP SURUCU KURSU tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı´nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda B (otomobil); A2 (motosiklet); sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 15 kişilik sınıflarda profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "profesyonel sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan ÖZEL KADIKÖY EKİP SURUCU KURSU Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi misyonuyla klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Fotoğraflar
ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL KADIKÖY EKİP SÜRÜCÜ KURSU


Yorumlar