İstanbul Kağıthane Özel Mega Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Eğitim Ve Geliştirme Kursu Limited Şirketi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL MEGA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MESLEKİ EĞİTİM VE GELİŞTİRME KURSU LİMİTED ŞİRKETİ

kağithane, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SRC Kursu , TMGD UZMANLARI İÇİN YANGIN EĞİTİMİ Kursu , Orta Düzey Yönetici Kursu , Üst Düzey Yönetici Kursu , Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL MEGA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MESLEKİ EĞİTİM VE GELİŞTİRME KURSU LİMİTED ŞİRKETİ, İSTANBUL KAĞITHANE ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5867 kurs/özel ders verenden 4076 . sıradadır. Başta SRC olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL MEGA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MESLEKİ EĞİTİM VE GELİŞTİRME KURSU LİMİTED ŞİRKETİ, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SRC, ODY, ÜDY, TMGD EĞİTİMLERİYLE 11 YILLIK TECRÜBE


SRC Nedir?

SRC belgesi, yük ve yolcu taşımacılığı yapmak isteyen tüm ticari araç sürücülerinin almakla yükümlü oldukları bir belgedir. Bir başka açıklamayla karayolu taşımacılığı yapacak olan tüm sürücüler mesleki yeterlilik belgesi olarak da bilinen SRC belgesini almak zorundadır.

TMGD UZMANLARI İÇİN YANGIN EĞİTİMİ Nedir?

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı görevi, Türkiye Cumhuriyeti’nin taraf olduğu uluslar arası anlaşmalar ve ilgili mevzuat hükümleri kapsamında, tehlikeli madde taşımacılığı sürecinde işletmelerin yaptığı işlemleri çevreye ve insanlara zararsız ve güvenli bir şekilde yapmaları için işletmelere yardımcı olmaktır.
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ kapsamında eğitimler, yetkilendirilen tehlikeli madde güvenlik danışmanı eğiticileri tarafından, tehlikeli maddelerin taşınması konusundaki yürürlükteki mevzuat, taraf olduğumuz uluslararası anlaşma ve sözleşmeler ile AB müktesebatı düzenlemeleri esas alınarak verilir.