İstanbul Bahçelievler Özel Şirinevler Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

özel şirinevler sürücü kursu

bahçelİevler, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
özel şirinevler sürücü kursu, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 04.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 222 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. özel şirinevler sürücü kursu, 148 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Şirinevler Sürücü Kursu | Hakkımızda

2003 yılında Akif CAV tarafından İstanbul'da hizmet vermeye başlayan Şirinevler Sürücü Kursu, trafiğe çıkmak için bilinçli ve başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Başarılı kadromuz sayesinde teorik imtihan sonuçlarında %85 seviyelerinde direksiyon imtihan sonuçlarında %100'e yakın başarı sağladık.
Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş 23 kişilik sınıflarda verilmektedir. 7 gün süren direksiyon eğitiminin 6 günü akan trafikte verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon çalışmalarında toplu çalışma yapılmamaktadır.
Sürücü Kursumuzun amacı adaylara gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde en iyi eğitimi verebilmek, ve trafiğe gönül rahatlığıyla çıkabilmelerini sağlamaktır.
Sürücü Kursun ilk yardım, Araç tekniği, trafik ve direksiyon dersleri milli eğitim bakanlığından onaylı alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli ve tümü üniversite mezunu olan eğitimciler tarafından verilmektedir.
Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son model araçlardır.Verilen Kursların Ayrıntıları
B sınıfı ile otomobil,traktör,atv ve kamyonet kullanabilirsiniz.
A2 sınıfı ehliyet 2 ve 3 tekerlekli motosikletlerin 500 cc ye kadar kullanan sınıftır.
D sınıfı ile otomobil,traktör,atv,kamyonet,minibüs ve otobüs kullanabilirsiniz.
A1 sınıfı ehliyet 2 ve 3 tekerlekli motosikletlerin sadece 0 ile 125 cc motor hacmine kadar kullanan sınıftır.
A sınıfı ehliyet 2 ve 3 tekerlekli tüm motosikletleri kullanan sınıftır.
B otomatik sınıfı ile  sadece otomatik vitesli otomobil araç kullanabilirsiniz.