İstanbul Bahçelievler Özel Soğanlı Özdamla Mtsk

Bu kursu paylaş
1 Yorum

ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK

bahçelİevler, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 29.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 206 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK, 176 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
A1, A2, B1 VE B sınıfı ehliyet sertifikalarını adaylarımızla bir aile gibi olarak ve öğrencilerimizin ihityaçları doğrultusunda en iyi eğitimi almaları için çabalayan güler yüzlü, eğlenceli ve dinamik bir kadroyuz. Yaptığımız her işin, daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, kaliteden ödün vermeden bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Hoşnut ve yüzü gülen kalıcı bir aday kitlesi oluşturmayı hedefliyoruz.
Yeni dönem anlayışı için "Arayın Evinizden Alalım" hizmet anlayışı ile sizi memnun edeceğimizi düşünüyoruz. Bizimle yola çıkmaya hazır olun.
BİRLİKTE GÜVENLİ BİR SÜRÜCÜ OLMANIN İLK ADRESİ OZDAMLA SOĞANLI MTSK.

Fotoğraflar
ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK ÖZEL SOĞANLI ÖZDAMLA MTSK


Verilen Kursların Ayrıntıları
EHLİYETİNİZİ ALDINIZ AMA UZUN BİR SÜREDİR ARAÇ KULLANMIYOR MUSUNUZ? PRATİK YAPMAK İÇİN ŞUBEMİZE BAŞVURUN KEYİFLİ BİR TEKRAR SÜRECİNE BİRLİKTE ADIM ATALIM. "BİRLİKTE GÜVENLE"
KALİTE POLİTİKAMIZ Standart üzeri eğitim hizmetlerinin uygulanmasında her zaman aday memnuniyetini gözetlemek Alışılagelmiş klasik yönetim ve eğitim anlayışının aksine değişime ayak uyduran, çalışanlarının bizimle olmaktan gurur duyduğu koordine bir çalışma ortamı sağlamak Yaptığımız her işin, daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, kaliteden ödün vermeden bu yolda emin adımlarla ilerlemek Hoşnut ve yüzü gülen kalıcı bir aday kitlesi oluşturmayı hedeflemek.
A2 motosiklet ehliyeti tanımı: 11 kw üzeri, 35 kw yı ve gücünün ağırlığa oranı 0,2'yi geçmeyen motosikletlerdir. -18 yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olanlar; 125 cc üzeri ve takriben de 500 cc ye kadar 35 kw yı geçmeyen (yani 47 PS'yi geçmeyen) tüm motosikletleri kullanabilirler. -Vitesli motosikletler ile eğitim alıp sınava girenler, aynı şartlarda otomatik yani Scooter tarzı motosikletleri de kullanabilirler. -Olması gerektiği üzere merdiven çıkar gibi kademeli olarak güvenli bir şekilde ilerliyoruz ve eğitim veriyoruz. -Bizim için güvenliğinizden ve sizin memnuniyetinizden daha önemli hiç birşey yoktur.
Yaş Şartı : 16 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.11 Haziran 2001 ve daha eski tarihli doğumlu olanlar alabilirler. ? Araç Sürme Yetkisi : A1 sürücü belgesini alan kişi, bunun yanında M tipindeki araçları da sürebilmektedir. ? Kullanıldığı Araçlar : Silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1'i geçmeyen sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanabilirler. Geçerlilik Süresi : 10 yılın ardından yenilenmesi gerekmektedir
alma yaşı 18 yaş ve sadece otomatik vites araçları kullanabilirler.B otomatik vetes araba ehliyeti; B1 Atv ehliyetini,M motorlu bisiklet(Moped) ehliyetini ve F traktör ehliyetini kapsamaktadır.B otomatik ehliyet alanlar manuel vites araba kullanamamaktadır.

Yorumlar
dilara
Şubenin evime yakınlığı bi yana sanarsınız ki evinize gidiyorsunuz kursun sahibi Kübra hanım ve çalışanları çok samimi çok sıcaklar hayırlısıyla artık yazıldım.
30.05.2017