İstanbul Pendik Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL SÜLEYMAN RANA KARAMAN SÜRÜCÜ KURSU

pendİk, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL SÜLEYMAN RANA KARAMAN SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5350 kurs/özel ders verenden 1020 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL SÜLEYMAN RANA KARAMAN SÜRÜCÜ KURSU, 68 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SRK SÜRÜCÜ KURSU

Sevgili Aday'lar

1991 Yılından beri İstanbul’umuzun çeşitli semtlerinde, ‘’Sürücü Kursu Kurucusu’’ olarak çalıştım.Sektörümüz içinde 10.000 den fazla, sürücü sertifikası hazırlamak bize nasip oldu.
    Kazandığımız vizyonumuzu yeni müşterilerimize yansıtabilmek için, sizleri Şeyhli merkezinde yer alan SÜLEYMAN RANA KARAMAN (SRK) Sürücü Kursumuza davet ediyorum.Son model araçlarımız ve gereçlerimizle hizmet vermekteyiz.

       Türkiye’mizin önde gelen sorunlarından biri de bilindiği üzere Trafik’tir.Bir günde 500 aracın,İstanbul’umuzun yollarına girdiğini düşünürsek, bu sorunun boyutlarını anlamış oluruz.Bu problemi çözmek için, önce insanı bilinçli yetiştirmek gerekir kanaatindeyim. Hal böyle olunca, biz Sürücü Kurslarına önemli görevler düşmektedir.

        İnsanlara yapılan yatırımın kutsallığına inanmış biri olarak; bilinçli, becerikli, dostça davranışları ile kendi  alanında uzmanlaşmış kadromuzla sizlere hizmet vermek için buradayız.

       Modern ve Çağdaş bir mekan’da; derli toplu tertemiz sınıflarımızda, araç ve gereçleri en son teknolojilerle geliştirilmiş bir ortamda, güler yüzlü öğretmenlerimiz ile eğitim ve öğretimin gerçekleştirildiğini göreceksiniz.

        En derin Sevgi ve Saygılarımla sizleri Selamlıyorum.

SRK SÜRÜCÜ KURSU

KURUCU

Recep KARAMANVerilen Kursların Ayrıntıları
SRK SÜRÜCÜ KURSU