Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU

maltepe, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dikiş Kursu , Hasta Kabul Kursu , Hasta Bakımı Kursu , Tıbbi Sekreterlik Kursu , Yönetici Asistanlığı Kursu

Kurs Veren Hakkında
Temel Bilgi Akademi 2015 yılında Mesleki Eğitimler ve Kurslar vermek üzere kurulmuş ve  Milli Eğitim bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetlerine başlamıştır.
?Temel Bilgi Akademi verdiği eğitimler Özel Kurslar ve  İŞKUR kursları olarak düzenlemekte ve kurs sonunda verdiği MEB onaylı sertifika ile kursiyerlerin iş bulmalarına yardımcı olmaktadır.
?Kadrosunda bulundurduğu uzman eğitimciler ile verdiği eğitimleri en kaliteli şekilde sunarak kursiyerlerini iş hayatlarına hazırlamaktadır.
Ağırlıklı olarak sağlık kuruluşlarının ihtiyacı olacak yardımcı ve destek elemanlarına yönelik mesleki eğitimler düzenleyen kurumumuz, bu eğitimler sonunda kursiyerlerimizi Hastaneler, Huzur Evleri , Yaşlı Bakım Evleri , Rehabilitasyon Merkezleri gibi kurumlara yönlendirerek iş bulmalarına yardımcı olmaktadır.https://www.temelbilgiakademi.com/

Fotoğraflar
ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU ÖZEL TEMEL BİLGİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları
Dikiş bilmeyenler için hafta içi ve hafta sonu c.tesi günleri dikiş kursumuz açılacaktır. Dikiş kursunda gösterilen konular: -Teğel alma -Düğme dikme -Ölçü alma -Model çıkarma ve uygulama Dikişin hayatımızda ki yeri giderek değişmekte kişiye özel tasarımlar ve dikimler artmaktadır. DİKİŞE NEREDEN BAŞLAMALIYIM?" "SİZİN GİBİ NASIL DİKERİM?","SADECE KENDİME DİKSEM YETER. Kendi ürettiğiniz birşeyi giymek gerçekten çok güzel bir duygu.. Dikiş kurslarında ilk olarak; teğel örnekleri çalıştırılır ve elinizin alışması sağlanır.Sonra düz makina dikiş örnekleri,sonra küçük numune modeller,fermuar dikişleri vs.. Sonra,ilk kalıp çalışmanız,düz etek kalıbı olacaktır. Etek ve Çeşitleri (Düz Dar Etek uzun-kısa, Evaze Etek, Kloş Etek, Daire-Koni Etek, Çan Etek, Pileli Etek.) Yelek Bluz ve Çeşitleri (Kollu, Kolsuz, Manşetli, Yakalı, Yakasız, Yarasa Kol, Tunik, Saten, Şifon, Dantelli, Büzgülü, Fırfırlı.) Gömlek ve Çeşitleri (Kollu, Kolsuz, Kısa Kollu) Elbise ve Çeşitleri (Kollu, Kolsuz, Dar, Kısa, Uzun, Kloş, Pileli.) Pantolon ve Çeşitleri (Pileli, Pilesiz, Dar Paça, Bol Paça) Kursumuzda dikiş atölyemizde tüm materyaller iğne, iplik, kumaş tarafımızdan verilmektedir.Arzu eden kendi malzemesini getirebilir.
Temel Bilgi Akademi 2015 yılında Mesleki Eğitimler ve Kurslar vermek üzere kurulmuş ve Milli Eğitim bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetlerine başlamıştır. ?Temel Bilgi Akademi verdiği eğitimler Özel Kurslar ve İŞKUR kursları olarak düzenlemekte ve kurs sonunda verdiği MEB onaylı sertifika ile kursiyerlerin iş bulmalarına yardımcı olmaktadır. ?Kadrosunda bulundurduğu uzman eğitimciler ile verdiği eğitimleri en kaliteli şekilde sunarak kursiyerlerini iş hayatlarına hazırlamaktadır. Ağırlıklı olarak sağlık kuruluşlarının ihtiyacı olacak yardımcı ve destek elemanlarına yönelik mesleki eğitimler düzenleyen kurumumuz, bu eğitimler sonunda kursiyerlerimizi Hastaneler, Huzur Evleri , Yaşlı Bakım Evleri , Rehabilitasyon Merkezleri gibi kurumlara yönlendirerek iş bulmalarına yardımcı olmaktadır.

Yorumlar