İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Özel Yaşam Kişisel Gelişim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Zeka Oyunları Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , GMAT Kursu , SAT Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 16.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 274 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU, 398 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuz Beylikdüzü bölgesinde olup Özel yaşam kişisel gelişim kursu olarak hizmet vermekteyiz .
Kurumumuzda Akıl oyunları,Yetişkin ingilizce ,Kids ingilizce  TEOG ingilizce ve yabancılara türkçe eğitimi vermekteyiz. Detaylı bilgi için 8543300

Fotoğraflar
ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU ÖZEL YAŞAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

Zeka Oyunları Nedir?

Zeka oyunları dersi ayrıca öğrencilerin akranlarıyla beraber vakit geçirmelerine, sosyalleşmelerine, enerjilerini ekran başından ziyade arkadaşlarıyla sosyal ortamlarda geçirmesine de imkan tanıyacaktır.

Çocuklar İçin İngilizce Nedir?

Yabancı dil eğitimi 3 yaşından önce başlamalı. Genellikle bir dilin etkin bir şekilde kullanımı 4 yaşı itibariyle mümkün oluyor ancak 3 yaş öncesi çocuklar bir yabancı dile ne kadar fazla maruz kalırlarsa bu dili konuşmaları o kadar kolay oluyor. 0-3 yaş arasındaki bebekler bile ana dili dışında bir yabancı dile maruz kalırsa “aynı anda öğrenme” denilen yöntem ile her iki dili de öğrenebiliyor. Dolayısı ile doğumdan itibaren yabancı dil eğitimi, en azından bebeği öğretilmek istenen dile maruz bırakarak, onunla konuşarak ve müzik dinleterek başlatılabiliyor. Bebeklere söylenebilecek ya da dinletilecek İngilizce ninni bile onların bu dili hafızalarına kaydetmelerini sağlıyor.

İngilizce eğitime bu yaşlarda başlanmadı ise de geç kalınmış sayılmaz. Dil öğrenme yetkinliği ilerleyen yaşlarda da devam ediyor. Örneğin, 5 yaşındaki çocuk yabancı dil konuşulan bir anaokuluna gönderilirse, daha önce dil öğrenmeye başlayan çocuklarla arasındaki farkı hızla kapatabiliyor.

Bu süreçte aileler çocuklarına nasıl yardımcı olabilir?  

1.      Yaşlara göre şöyle farklı teknikler kullanılabilir; henüz konuşamayan bir bebeğe İngilizce konuşarak, müzik dinleterek ve ninni söyleyerek eğitime başlanabilir.

2.      Kelimeleri söyleyen bir çocuğa ise her gün İngilizce bir kelime öğretin. Çocuğun yaşına göre geliştirdiği yetkinliklere göre seviye, eğlenceli yollarla arttırılabilir.

3.      Çocuğun İngilizceye maruz kalacağı rahat bir ortam yaratın. Televizyonda çocuğunuza uygun İngilizce bir şov bulup dinlemesini sağlayın. Sesler, kelimeler yavaş yavaş çocuğunuzun kalıcı hafızasına yerleşecek. Önereceğim programlar arasında: Disney Channel, Jojo, Cartoon Network kanallarındaki programlar var.

4.      İngilizce eğitim seti edinin. Arabada, evde nerde olursanız olun seti açarak çocuğunuzun İngilizce kelimeleri sizinle birlikte tekrar etmesini sağlayın.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenler ile yabancı dil ihtiyaçlarına kalıcı çözümler
Kurumumuzda Yds Genel ingilizce Gmat Toef Proficiency İlets Sat Akıl oyunları ve yabancılara türkçe eğitimi vermekteyiz