İstanbul Pendik Denge Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DENGE SÜRÜCÜ KURSU

pendİk, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DENGE SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 31.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 314 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. DENGE SÜRÜCÜ KURSU, 78 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SÜRÜŞ AKADEMİSİ

1993 yılında kurulan Sürüş Akademisi, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve sürüş sektöründe hem sürücü adaylarına hem de kurumsal firmalarda ki personellere sürüş hizmetleri vermekte, bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Sürüş Akademisi A.Ş.’nin bir kuruluşu olan Denge Sürücü Kursu ise sürücü adaylarına kaliteli ve güvenli hizmet vermek vizyonuyla kurulmuştur. Kurucusu olan Çetin Büyükçınar, sürüş sektörüyle ilgili Türkiye’nin yetiştirdiği ender yeteneklerden birisidir. Çetin Büyükçınar’ın aldığı sertifikalar ulusal ve uluslararası düzeydedir. Çetin Büyükçınar aynı zamanda İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı, Türkiye Sürücü Kursları Federasyon Eğitim Komite Başkanlığı yapmış ve sürüş geliştirmeye yönelik çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur. Medyanında yakından takip ettiği Çetin Büyükçınar kurumun kurucusudur.
Denge Sürücü Kursu’nun ulaştığı bu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir eğitim yaklaşımı bulunmaktadır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla ilgili değil, Türkiye de oluşan kazaları en aza indirmek ve bilinçli sürücüler yetiştirmek için yapılmıştır. Denge Sürücü Kursu topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmektedir.
Denge Sürücü Kursu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakta ve müşterilerini bilinçlendirmektedir.
Türkiye’de sürücü yetiştirme alanında ki değişimin öncüleri arasında yer alan Denge Sürücü Kursu tüm bu birikim ve işbirliklerini kendi bünyesinde yetiştirdiği İleri Sürüş Uzmanlarıyla sağlamaktadır. Diğer sürücü kurslarında farkı olan Denge Sürücü Kursu eğitimleri alanında uzman İleri Sürüş Teknikleri uzmanlarıyla birlikte verilmektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları
SÜRÜŞ AKADEMİSİ