İstanbul Pendik Ece Ozan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ece OZAN

pendİk, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İş İngilizcesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ece OZAN, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5734 kurs/özel ders verenden 2193 . sıradadır. Başta İngilizce Konuşma Kursu olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ece OZAN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BILINGUAL ENGLISH SPEAKING TEACHER. İlköğrenimi ABD'de bitirdim. Türkiye'deki öğrenim hayatımın tamamı da İngilizce'dir. Firmalarda idari, proje araştırma ve tercüme alanlarında çalıştım. İngilizce konuşma seviyem anadil, bir yabancı öğretmen ile aynıdır.
KİMLER BAŞVURABİLİR? : Amerikan aksanı ile akıcı konuşmayı  hedefleyen öğrenciler, çalışma hayatında mesleki yeterlilik arayanlar, turistik/iş gezisi olanlar ile telafuz/akıcı konuşma/dilbilgisi/gramer konusunda kendini geliştirmek isteyenler başvurabilir.
ÖNEMLİ NOT: İngilizcesi sıfır veya başlangıç düzeyinde olan yetişkinler lütfen başvurmasın. Başlangıç düzeyinde sadece temel eğitim&öğrenim ve üniversite öğrenimi devam eden öğrencilere takviye olabilir. Bunun dışında İngilizce okuma ve yazma seviyesinin hali hazırda ORTA VEYA İLERİ seviyede olması gerekmektedir. Benim rolüm, yabancı bir ülkede yaşar gibi İngilizce seviyenizi tamamlamak, son aşamaya getirmek.

METOT NASIL? : Seviye, hedefleriniz, öğrenme yapınız, haftalık planınıza göre tamamen size özel bir ders planı ve içeriğini oluşturuyorum. Bu haftada 5 gün, günlük 20 dk'dan via skype şeklinde de olabilir, haftada tek gün 1-1,5 saatlik dersler de olabilir. Bunları kararlaştırdıktan sonra ilk dersimiz başlıyor.

FARK NE? : Bir kelimenin iki farklı anlamı olduğunu bilmeden öğrencisine bir şarkı sözünün manasını hatalı anlatan, kelimeleri doğru telafuz edemeyen İngilizce öğretmeni yetiştiren öğretmenler var. Bizzat şahit olduğum konular bunlar. Bilgi ve donanım tam olmadan ahkam kesen İngilizce öğretmenlerimiz ne yazık ki zaman ve hak yiyor. Üstelik yüksek egolarla öğrencileri öğrenmekten soğutuyor. Yabancı ve çift dilli öğretmenlere ihtiyaç artıyor.  
Doğru donanım ve eğitim ile bir şeyleri beraber değiştirebileceğimizi düşünüyorum.