İstanbul Pendik Evrim Bayrak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Evrim BAYRAK

pendİk, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Ön Muhasebe Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Evrim BAYRAK, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 22.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 844 . sıradadır. Başta Bağımsız Denetim olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Evrim BAYRAK, 68 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yıllık muhasebe bilgisi ve 10 yıllık mali müşavirlik tecrübemle, muhasebe alanında ihtiyaç duyduğunuz eğitim hizmetini, seviyenize ve hedeflerinize uygun çalışma programları ile sunmaktayım. Ayrıca sınavlara hazırlık, dönem sonu kapanış işlemleri, yüksek lisans öğrencileri için proje ve tez danışmanlığı hizmeti de vermekteyim.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.