İstanbul Sancaktepe Durmuş Arslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Durmuş Arslan

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Durmuş Arslan, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 01.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5873 kurs/özel ders verenden 1393 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Durmuş Arslan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2014 YILINDA AİBÜ' DEN MEZUN OLDUKTAN SONRA AYNI ÜNİVERSİTEDE YÜKSEK LİSANS BAŞLANGICI YAPTIM. İKİNCİ YILIMDA İSTANBUL ÇAMLICA'DA BULUNAN ÖZEL FERAH BÜYÜK ÇAMLICA KOLEJİ'NDE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. KURUMDA 3 YILDIR ÇALIŞMAKTAYIM. ÖĞRENCİLERİMİ 1.SINIFTAN ALARAK 3.SINIFA KADAR GELDİM. ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM VE ONLARA BİR ŞEYLERİ ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALIYORUM. DERS ESNASINDA CANLANDIRMA, MÜZİK, ROL YAPMA TAKTİKLERİNDEN YARARLANIYORUM. KURALCI VE SINIF HAKİMİYETİ OLAN BİR ÖĞRETMENİM. ÖĞRENCİLERİMİN BU ŞEKİLDE DAHA AKTİF VE UYUMLU OLDUĞUNU DA SAPTAMIŞ DURUMDAYIM. ARACIM DA MEVCUT DURUMDA OLDUĞUNDAN YAZDIĞIM MERKEZLERE ULAŞIMIM KOLAY DURUMDADIR.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İLKÖĞRETİM SEVİYESİNDE TÜRKÇE, MATEMATİK, HAYAT BİLGİSİ, FEN BİLİMLERİ VE OKUMA YAZMA DERSLERİ VERİLİR. İLKOKUL 3.SINIF ÖĞRETMENİYİM.