İstanbul Sancaktepe İnan Tunc

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İnan Tunc

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnan Tunc, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 04.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 2209 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnan Tunc, 22 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Birçok kurs merkezinde, İsmek'te, halk eğitimde dersler verdim. Bireysel, kurumsal eğitimler ve özel dersler verdim. Bilgisayar öğretmeniyim. Ayrıca kamu yönetimi lisans mezunuyum.


Word Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Temel, orta ve ileri düzeyde Excel eğitimleri..
Temel, orta ve ileri düzeyde Excel eğitimleri..
Temel, orta ve ileri düzeyde Excel eğitimleri..
Temel, orta ve ileri düzeyde Excel eğitimleri..
Temel orta ve ileri düzeyde ofis eğitimleri veriyorum. Bilinen büyük eğitim kurumlarında hem bireysel hem kurumsal eğitimler verdim.
Milli Eğitim kurumlarında ve özel kurumlarda, özel bilgisayar kursunda, halk eğitimde ve İsmek'te bilgisayar işletmenliği eğitimi verdim.  
İyi bilinen büyük bilgisayar kurslarında özel ve kurumsal bilgisayar dersleri verdim veriyorum.