Ücretsiz Teklif Al

MUHAMMET TAŞTAN

Kurs Yeri : SANCAKTEPE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders kursu , Kimya kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

2007 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPTIM.KİMYA ÖĞRETMENİYİM.8 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR.ÖZEL OKULLARDA  FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VEREBİLİRİM ÖZELLİKLE LGS SINAVINA ÇOK ÖĞRENCİ HAZIRLADIM BU KONUDA ÇOK DENEYİMİM VAR BU YAZ TEOG HAZIRLIĞI YAPACAK ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.AYRICA KİMYA YKS ÖĞRENCİLERİNE DE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.


Kurs Detayı

ÖZEL OKULLARDA FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM. 5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN MÜFREDATLARINA HAKİMİM ÖZELLİKLE 8.SINIF TEOG SINAVLARI ÇOK TECRÜBELİ OLDUĞUM BİR ALAN BU KONUDA DESTEK ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM.
2007 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPTIM.KİMYA ÖĞRETMENİYİM.8 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR.ÖZEL OKULLARDA FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VEREBİLİRİM ÖZELLİKLE TEOG SINAVINA ÇOK ÖĞRENCİ HAZIRLADIM BU KONUDA ÇOK DENEYİMİM VAR BU YAZ TEOG HAZIRLIĞI YAPACAK ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.AYRICA KİMYA YGS VE LYS ÖĞRENCİLERİNE DE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.