İstanbul Sancaktepe Muhammet Taştan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MUHAMMET  TAŞTAN

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Kimya Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
MUHAMMET TAŞTAN, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 08.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3763 kurs verenden 1144 . sıradadır. Başta Kimya olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. MUHAMMET TAŞTAN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
2007 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPTIM.KİMYA ÖĞRETMENİYİM.8 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR.ÖZEL OKULLARDA  FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VEREBİLİRİM ÖZELLİKLE LGS SINAVINA ÇOK ÖĞRENCİ HAZIRLADIM BU KONUDA ÇOK DENEYİMİM VAR BU YAZ TEOG HAZIRLIĞI YAPACAK ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.AYRICA KİMYA YKS ÖĞRENCİLERİNE DE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÖZEL OKULLARDA FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM. 5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN MÜFREDATLARINA HAKİMİM ÖZELLİKLE 8.SINIF TEOG SINAVLARI ÇOK TECRÜBELİ OLDUĞUM BİR ALAN BU KONUDA DESTEK ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM.
2007 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPTIM.KİMYA ÖĞRETMENİYİM.8 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR.ÖZEL OKULLARDA FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.5,6,7,8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VEREBİLİRİM ÖZELLİKLE TEOG SINAVINA ÇOK ÖĞRENCİ HAZIRLADIM BU KONUDA ÇOK DENEYİMİM VAR BU YAZ TEOG HAZIRLIĞI YAPACAK ÖĞRENCİLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.AYRICA KİMYA YGS VE LYS ÖĞRENCİLERİNE DE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.

Yorumlar