Bu kursu paylaş
0 Yorum

öykü şerifoğlu

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında
Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra, öğretmenlik (formasyon) sertifikamı aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi bölümünde yüksek lisans yaptım. Özellikle akademik ingilizce ve sınav ingilizcesi (YDS,LYS5, IELTS, PROFICIENCY) konusunda yetişkinlere özel dersler verdim. Ayrıca konuşma, yazma, okuma, dinleme ve konuşma dersleri de vermekteyim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
LYS-5( eski adıyla) YDS sınavı konusunda sayısız tecrübeye sahibim. Tüm soru tiplerini ve soru mantığını çok çok iyi biliyorum. Bu sınavdan yüksek puan almak isteyen öğrencilerin en az B1 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olması gerekir. Bu seviyenin altındaki öğrencilere önce genel ingilizce dersi verilerek tüm gramer kuralları öğretilir daha sonra tamamiyle test üzerinden çalışma yürütülür.
Mütercim tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra, öğretmenlik (pedagojik formasyon) sertifikamı aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Her seviyeden ingilizce dersi vermekteyim, özellikle akademik ingilizce ve sınav ingilizcesi (YDS,LYS-5,PROFICIENCY,IELTS) konusunda yetişkinlerle çalıştım. Ayrıca speaking, writing ve grammar dersleri de vermekteyim.

Yorumlar