Ücretsiz Teklif Al

öykü şerifoğlu

Kurs Yeri : SANCAKTEPE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise İngilizce Özel Ders kursu , İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra, öğretmenlik (formasyon) sertifikamı aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi bölümünde yüksek lisans yaptım. Özellikle akademik ingilizce ve sınav ingilizcesi (YDS,LYS5, IELTS, PROFICIENCY) konusunda yetişkinlere özel dersler verdim. Ayrıca konuşma, yazma, okuma, dinleme ve konuşma dersleri de vermekteyim.


Kurs Detayı

LYS-5( eski adıyla) YDS sınavı konusunda sayısız tecrübeye sahibim. Tüm soru tiplerini ve soru mantığını çok çok iyi biliyorum. Bu sınavdan yüksek puan almak isteyen öğrencilerin en az B1 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olması gerekir. Bu seviyenin altındaki öğrencilere önce genel ingilizce dersi verilerek tüm gramer kuralları öğretilir daha sonra tamamiyle test üzerinden çalışma yürütülür.
Mütercim tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra, öğretmenlik (pedagojik formasyon) sertifikamı aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Her seviyeden ingilizce dersi vermekteyim, özellikle akademik ingilizce ve sınav ingilizcesi (YDS,LYS-5,PROFICIENCY,IELTS) konusunda yetişkinlerle çalıştım. Ayrıca speaking, writing ve grammar dersleri de vermekteyim.