İstanbul Sarıyer Mehmet Cavas

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Cavas

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fitness Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Cavas, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 10.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5854 kurs/özel ders verenden 4276 . sıradadır. Başta BODYBUİLDİNG olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Cavas, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fitness/BodyBuilding/Powerlifting hakkinda danismanlik yapiyorum


Fitness Nedir?

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür. Aslına bakarsanız fitness kelimesi, bu iki kavramı da tam olarak karşılamaz. Fitness sağlıklı olmak, formda olmak anlamlarını içerir.

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.
Verilen Kursların Ayrıntıları