İstanbul Sarıyer Özlem Eren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özlem Eren

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Mental Aritmetik Kursu , Mentörlük Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özlem Eren, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 23.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5868 kurs/özel ders verenden 741 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özlem Eren, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yeditepe Üniversitesi Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği programı diploması sahibiyim. Ayrıca yine aynı üniversitenin Profesyonel Öğrenci Mentörlüğü, Hafıza Teknikleri Eğitimi diplomalarına da sahibim. Çocuk gelişimciyim. 2. sınıf itibari ile 12. sınıfa kadar her düzeyde öğrenciye Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini, Yeditepe Üniversitesi yaşam boyu öğrenme merkezi materyalleri ile vermekteyim. Uskumruköy'de ikamet etmekteyim.


Hızlı Okuma Nedir?

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir.

Hafıza Teknikleri Nedir?

Uzmanlar yapılan araştırmalarla hafıza geliştirmenin mümkün olduğunu fakat bunun tek bir yönteme bağlı olmadığını ortaya koymuştur. Hafızanın sahip olduğu kapasiteyi tam manasıyla kullanabilmesi için elbette her şeyden evvel beynin diri olması gerek. Bu da belleğin zihinsel ve bedensel etkinliklerle desteklenmesi sonucu mümkündür. Bellek ihtiyaç duyduğu fiziksel desteğe sahip olduğu takdirde, uygun yöntemlerle kapasitesinin tamamını kullanacak düzeye gelecektir.