Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muharrem Dinçer

sİlİvrİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Kursu , DGS Kursu , Geometri Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muharrem Dinçer, İSTANBUL SİLİVRİ ve civarında hizmet vermekte olup 14.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3348 kurs verenden 1049 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 5 farklı kurs vermektedir. Muharrem Dinçer, 56 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Merhabalar.ben Muharrem dinçer 4 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum.bu 4 yıllık süreçte hem özel ders verdim hem de çeşitli dersane ve kurslarda çalıştım.her seviye ve sınava yönelik matematik ve geometri dersi verdim.ilk okuldan tutun da lys ve hatta dgs hazırlığa yönelik özel dersler verdim.matematiği herhangi bir kişi öğrendiyse her kes öğrenebilir mantığıyla öğretiyorum öğrencilerin özellikle en çekindikleri ders olan matematiği sevdirecek adeta hikaye anlatır gibi basit,açıklayıcı ve yapılabilir bir şekilde anlatıyorum.ders sürecinde kendi hazırlamış olduğum konu özetleri ve soruları kullanarak öğrenciye kavratıyorum daha sonra yardımcı kaynakları kullanıyorum.her türlü sınava hazırlık matematik dersi verebilirim teog,ygs,lys ,dgs,kpss ve ayrıca okula yardımcı dersler de verebilirim.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
2 yıldır dgs sınavına yönelik özel ders veriyorum.dgs başarısı için matematik dersi büyük bir paya sahiptir bunun bilincinde olarak olabildiğince çok soru çözdürmeye çalışıyorum öğrencilere özellikle mantık sorularını çok iyi kavratmaya çalışıyorum ki adaylar bir adım önde olabilsin.

Yorumlar