İstanbul Şişli Dream Study Yurt Dışı Eğitim & Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dream Study Yurt Dışı Eğitim & Danışmanlık

şİşlİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rusça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dream Study Yurt Dışı Eğitim & Danışmanlık, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6423 kurs/özel ders verenden 383 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dream Study Yurt Dışı Eğitim & Danışmanlık, 58 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Ben, Dream Study Yurt Dışı Eğitim & Danışmanlık şirketinden, Feride.
Öğretmenimiz ve Rusça'daki hizmetlerimiz hakkında size bilgi vermek istiyorum.

ÖĞRETMENİMİZ İRİNA HANIM
- Rusya Federasyonu vatandaşı
- Ana dili Rusça
- Diplomalı
- "Yabancılar için Rusça" üzerine yüksek lisans yaptı.
- "Türk çocuklara Rusça öğretmek" üzerine tez yazdı.
- Rusya’da iki yıl Türkçe dil eğitim aldı.
- Profesyonel eğitimci

RUSÇA'DA HEDEF
Her zaman %100 memnuniyet

RUSÇA'DAKİ HİZMETLERİMİZ
- Özel ders
- Grup dersi
- Online ders
- Kariyer Rusçası
- Ticari sektöre özel Rusça
- Aile birleşimi için Rusça
- Çocuklar için Rusça
- Rusça konuşma kulübü

FATURA HAKKINDA
Talep edenlere, aldığı hizmet tutarı + %18 KDV olarak, kurumumuz tarafından fatura kesilir.

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN TEKLİF ALINIZ.


Rusça Nedir?

Rusça, Slav Dillerinden, Avrasya'da yaygın olarak konuşulan bir dildir. Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Rusça Kiril alfabesini kullanır. Çünkü Latin harfleri Rus dilindeki tüm sesleri ifade etmek için yeterli değildir. Rusça'da vurgu çok önemlidir. Rus dilindeki kelimelerdeki vurgunun hiçbir kuralı yoktur. Bu yüzden kelimeleri öğrenirken vurguyu da ezberlemek gerekir. Rusça sözcüklerde vurgunun belli bir yeri yoktur. Dolayısıyla sözcükleri öğrenirken vurguyu ve telaffuzu doğru öğrenmek önemlidir. Rusça kelime okunuş vurgu bulunduğu yere bağlı olarak değişebilir.

Rusça nasıl bir dildir?
Eski bir Doğu Slav lehçesi olan Novgorod lehçesinin Rusça’nın oluşumunda büyük önem oynadığı kabul edilir. Bulgarca her ne kadar dil bilgisi olarak Rusça’dan farklı olsa da her ikiside 19. ve 20. yüzyıllarda Slavetkisi altına girmiştir. Bu yüzden Rusça ile Bulgarca arasında birçok ortak kelime vardır.  Rus dilinde harfleri yumuşatmak veya kalınlaştırmak için oluşturulan özel harfler vardır. ? bu harf önüne gelen sesi yumuşatır. ? bu harf ise sertlik işaretidir. Rusça yüzyıllar içerisinde birçok farklı dilden etkilenmiştir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Hollandaca, Lehçe, Latince gibi dillerden etkilenmiştir. Monterey, Kaliforniya’da yer alan Savunma Dil Enstitüsüne göre İngilizce’yi akıcı konuşabilen birinin 720 saatlik bir eğitimle Rusça öğrenilebileceğini hesaplamıştır. Rusça dünya politikasında kritik rol oynadığı için Birleşmiş Milletler İstihbarat Topluluğunda sabit hedef dili olmuştur.

Rusça hangi ülkelerde konuşulur?
Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Estonya, Gürcistan, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Moldova,Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar,

Rusça öğrenmek isteyenlere en özel kampanya !

Alanında uzman öğretmenlerimizle mini grupta özel ders havasında Ruşça'yı en yeni metodlarla öğrenmenin tam zamanı.

Üstelik aylık sadece 400 TL.