İstanbul Şişli Edil Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Edil Yabancı Dil Kursu

şİşlİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Çevirmenlik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Edil Yabancı Dil Kursu, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 20.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5734 kurs/özel ders verenden 598 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Edil Yabancı Dil Kursu, 198 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
EDİL Yabancı Dil Kursu 2017 yılında İngilizce öğretmeni Erkan Ergüner tarafından kurulmuştur. EDİL, alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde, ulusal ve uluslararası İngilizce dil sınavlarına yönelik %100 başarı garantili hazırlık eğitimlerinin verildiği, konsept bir sınav eğitim merkezi ve dil okuludur.

EDİL, öğrencilerinin ilgi alanları ve yatkınlıklarına göre, sosyal ve mesleki hayata yönelik İngilizce dil eğitim programları düzenler.

Nitelikli ve tecrübeli eğitmenleri, başarı odaklı özel eğitim teknikleri, özgüven ile İngilizce konuşacağınız sosyal atmosferi ile EDİL, öğrencilerine benzersiz bir İngilizce öğrenme ve geliştirme deneyimi sunmaktadır.

Fotoğraflar
Edil Yabancı Dil Kursu Edil Yabancı Dil Kursu Edil Yabancı Dil Kursu Edil Yabancı Dil Kursu


Verilen Kursların Ayrıntıları
Genel İngilizce kursu İngilizce öğrenmek isteyen ve İngilizcesini geliştirmek isteyen bireyler için hazırlanmış bir programdır.
PROFICIENCY, yoğun olarak, okudukları üniversitenin, İngilizce hazırlık bölümünü atlamak veya bu hazırlıktan muaf olmak isteyen öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış bir programdır, bütünüyle sınava yönelik bir programdır. Temel İngilizce dil bilgisi kadar, hızlı ve doğru soru çözüm teknik ve stratejileri de bu eğitimin içeriğini oluşturmaktadır. Sınav merkezi olan kurumumuzda,öğrencilerimiz, sınıf, özel veya esnek programlardan dilediklerini seçebilirler.
LYS-5, üniversitelere dil puanı ile giriş yapmayı sağlayan bu sınav, kurumumuzda uzun(ekim-haziran) ve yoğun olarak uygulanan bir programdır. Bu kursta amaç, öğrencilerimize temel İngilizce eğitiminin yanında, sınavda, çabuk ve doğru soru çözme yeteneği kazandırmaktır. Bu kurs süresince, öğrencilerimizin geleceğinin söz konusu olduğu bu sınavda, sınav kaygısı ve heyecanının yanı sıra, oluşabilecek benzer engelleri aşmak amacıyla, düzenli olarak uzman yardımı sağlanmaktadır.
TOEFL sınavına hazırlık, özel ders ve esnek gruplar (2-3 kişilik) halinde olup, kursiyerlerin seviyesi ve beklentilerine uygun bir hazırlık sunulmaktadır. Derslerin tamamı bilgisayar üzerinden yapılmaktadır. Etkili sınav teknikleri ve stratejilerle TOEFL geçilmesi kolay bir sınav haline gelir.
Kurumumuzda IELTS dersleri, özel ders ve/veya esnek gruplar halinde verilmekte olup, kısa sürede başarı elde edebildiğimiz bir sınavdır. Bu sınava hazırlıkta, fark yaratan etkili sınav teknik ve stratejilerini öğrencilerimizin edinmesini sağlayarak, bu sınavı onlar için bir engel olmaktan çıkarıyoruz. Kursiyerlerimiz, uyguladığımız yoğun programlarımızla hedefledikleri puana ulaşıp, diledikleri enstitülere kabul edilmektedirler.
YDS , E-YDS ve YÖK-DİL, yine yüksek başarı elde ettiğimiz sınavlardır. Bir çok öğrencimiz kariyerlerine akademisyen olarak devam etmekteler, ayrıca devlet memuru olan öğrencilerimiz, uzmanlık sınavları için, YDS den gerekli olan 70 puanını alarak hem alanlarında uzman unvanı almışlar hem de dil tazminatına hak kazanmışlardır. Bu başarının sırrı, hazırlık süresince uygulamış olduğumuz YDS sınavına özel, ‘soru çözüm teknikleridir.