Ücretsiz Teklif Al

Emre Altay

Kurs Yeri : ŞİŞLİ, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Müzik Prodüksiyon kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Merhabalar.
15 yıldır müzik piyasası içinde bir çok çalışmalarda bulundum. Aranjör, gitarist ve solist olarak halen aktif bir şekilde çalışmalarıma devam etmekteyim.


Kurs Detayı

Merhabalar.

Uzun zamandır müzik piyasası içerisinde bir çok işler yaptım. Şu an hala aktif olarak aranjörlük yapmaktayım. Bu meslek ile az yada çok ilgilenmek isteyenler, kendi besteleri için demolar oluşturmak yada bu alanda kendini ilerletmek isteyenler için, çok uygun fiyatlı, kestirme bir ders programı oluşturdum. Bu fiyatın uygun olmasının sebebi, bu işe gönül vermem ile alakalı.

Bu ders programı, temel olarak ihtiyaç duyulacak, hatta kimi püf noktalarını da kapsayan bir çok bilgiyi içermektedir. Aynı zamanda dersler, uygulamalı bir şekilde de ilerlemektedir. Kişiye göre ders programı saatlere(günlere) bölünebilir. Yada minimum 2 gün içerisinde, kişiye bağlı olarak bitirilebilir.

Bu ders programı içerisinde kişiye, basitçe anlatacak olursak Audio kayıt ve düzenlemeden, sanal enstrüman yazımları ve düzenlemelerine ve bunları kapsayan tekniklere ve hatta basit mix ve mastering eğitimlerine kadar yer verilecektir. Aynı zamanda müzik yazılımının kullanımında ki sistem ayarları püf noktalarından da bahsedilecektir.

Bu konu ile alakalı fiyatlandırma ise aşağıdadır.

Ders saati ücreti 50 tl 'dir.

Aynı gün içerisinde 3 saat ve fazlası ders alınırsa, saat ücreti 40 tl 'ye düşer.

Kişiye bağlı olarakta toplam 6 saatte, ihtiyaç duyulacak tüm temel eğitimleri bitirmiş olmaktayız.

Eğer ki bu alanda kendimi tamamen yetkin hale getirmek istiyorum derseniz, sizler içinde ders programını aynı ücretlendirmeden devam ettirebiliriz.

iletişim : 0534 811 89 83

Not: Cevap veremediğim durumlarda gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayım.