İstanbul Şişli Emre Altay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Altay

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Altay, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1464 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Altay, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar.
15 yıldır müzik piyasası içinde bir çok çalışmalarda bulundum. Aranjör, gitarist ve solist olarak halen aktif bir şekilde çalışmalarıma devam etmekteyim.


Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar.

Uzun zamandır müzik piyasası içerisinde bir çok işler yaptım. Şu an hala aktif olarak aranjörlük yapmaktayım. Bu meslek ile az yada çok ilgilenmek isteyenler, kendi besteleri için demolar oluşturmak yada bu alanda kendini ilerletmek isteyenler için, çok uygun fiyatlı, kestirme bir ders programı oluşturdum. Bu fiyatın uygun olmasının sebebi, bu mesleğe gönül vermem ile alakalı.

Bu ders programı, temel olarak ihtiyaç duyulacak, hatta kimi püf noktalarını da kapsayan bir çok bilgiyi içermektedir. Aynı zamanda dersler, uygulamalı bir şekilde de ilerlemektedir. Kişiye göre ders programı saatlere(günlere) bölünebilir. Yada minimum 2 gün içerisinde, kişiye bağlı olarak bitirilebilir.

Bu ders programı içerisinde kişiye, basitçe anlatacak olursak Audio kayıt ve düzenlemeden, sanal enstrüman yazımları ve düzenlemelerine ve bunları kapsayan tekniklere ve hatta basit mix ve mastering eğitimlerine kadar yer verilecektir. Aynı zamanda müzik yazılımının kullanımında ki sistem ayarları püf noktalarından da bahsedilecektir.

Bu konu ile alakalı fiyatlandırma ise aşağıdadır.

Ders saati ücreti 50 tl 'dir.

Kişiye bağlı olarakta toplam 6 saatte, ihtiyaç duyulacak tüm temel eğitimleri bitirmiş olmaktayız.

Eğer ki bu alanda kendimi tamamen yetkin hale getirmek istiyorum derseniz, sizler içinde ders programını aynı ücretlendirmeden devam ettirebiliriz.

iletişim : 0534 811 89 83

Not: Cevap veremediğim durumlarda gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayım.