İstanbul Şişli Önder Özkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Önder Özkan

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Moda Tasarım Kursu , Modelistlik Kursu , Stilistlik Kursu , Drapaj (Moda Kalıp Tasarımı - Model Geliştirme) Kursu , Online Stilistlik Kursu , Online Moda Tasarım Kursu , Online moda ve stil danışmanlığı Kursu , online modelistlik Kursu , Online Drapaj (Moda Kalıp Tasarımı - Model Geliştirme) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Önder Özkan, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 31.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6578 kurs/özel ders verenden 508 . sıradadır. Başta Moda Tasarım olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Önder Özkan, 49 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,

Moda ve Tasarım alanında on yedi yıllık birikim ile tasarımcı adaylara ;
Drapaj ( cansız modelde kumaş ile tasarım ve kalıp )
Çizim ( Moda illüstrasyon)
Moda Tarihi
Bilgisayarlı Moda ve Tasarım
Kumaş Tipleri
Renk uzmanlığı
Moda tasarım koleksiyonu nasıl hazırlanır
Moda dergisi nasıl bakılır
Konsept Tasarım geliştirme
Moda marka yönetimi
Defile Tasarımı
Defile yönetimi
Prova gibi daha bir çok alanda ders vermekteyim.

Fotoğraflar

Moda Tasarım Nedir?

Moda tasarımı, kıyafet ve çeşitli aksesuarlar oluşturma amaçlı tasarımın temel özelliklerini barındıran bir ifade biçimidir. Moda tasarımı kültürel ve sosyal değişimlerden doğrudan etkilenir ve zamanla değişen tüketici taleplerine göre şekillenir.Moda tasarımı haute couture ve hazır giyim olmak üzere ikiye ayrılır.

Modelistlik Nedir?

Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek giysilerin stilist tarafından, önceden belirlenmiş uluslararası standart ölçü tablosuna göre seri üretim amaçlı model kalıbının hazırlanmasına verilen addır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba, Moda ve Tasarım alanında on yedi yıllık birikim ile tasarımcı adaylara ; Drapaj ( cansız modelde kumaş ile tasarım ve kalıp ) Çizim ( Moda illüstrasyon) Moda Tarihi Bilgisayarlı Moda ve Tasarım Kumaş Tipleri Renk uzmanlığı Moda tasarım koleksiyonu nasıl hazırlanır Moda dergisi nasıl bakılır Konsept Tasarım geliştirme Moda marka yönetimi Defile Tasarımı Defile yönetimi Prova gibi daha bir çok alanda ders vermekteyim.