İstanbul Şişli Özel Osmanbey Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL OSMANBEY SÜRÜCÜ KURSU

şİşlİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , CE Ehliyet Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL OSMANBEY SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 03.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4717 kurs/özel ders verenden 1608 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL OSMANBEY SÜRÜCÜ KURSU, 83 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
özel osmanbey sürücü kursu

Eğitime öncelik veren, bilgi güçtür diyen, profesyonelce düşünen ve düşüncelerini ciddi, dürüst bir şekilde uygulayan Osmanbey Sürücü Kursu ailesine Hoşgeldiniz.


VİZYONUMUZ

Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve teknolojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz değerli sürücü adaylarımıza sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması,
İnsanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş , Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı kalarak eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Eğitimde kaliteyi en üst seviyeye getirmek.
Son model araçlarla eğitim vermek.
Çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmak.
Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve  hizmet vermek.
Eğitimde can ve mal güvenliğini en üst seviyede tutmak.
Yeniliğe ve değişime açık olmak.
Bilgili ve bilinçli profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.