İstanbul Şişli The American Street

Bu kursu paylaş
0 Yorum

The American Street

şİşlİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
The American Street, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 18.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 4739 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. The American Street, 9 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
“American Street Language School Öğrencilerimizi İngilizce eğitimine kolay bir yöntemle sevdirecek öğreterek Konuşma ve konuşturma merkezli bir eğitim olup öğrencileri konuşturmaya dayalı tekniklerin kullanıldığı bir programdır.”

Alışılmışın ötesinde çok daha kısa sürede, İngilizce konuşturan bu ezber bozan sistemde, dil bilgisi kavramlarının öğretilmediği, konuşma refleksini geliştirmeye odaklı başarısı kanıtlanmış ve kısa sürede dil öğrenmek isteyen adaylar için geliştirilmiş bir sistemdir. Program tamamen konuşma pratiği üzerinedir, Türk’ler için özel olarak geliştirilmiş ve başarısı kanıtlanmış yeni nesil bir dil öğretim yöntemiyle ders boyunca sürekli konuşmaya zorlanarak derste sadece konuşmanız sağlanmaktadır. Kesinlikle Türkçe’nin konuşulmadığı bir ortam sunarak Amerika’yı ayağınıza getiriyoruz. Kullanılan dil öğretim metotları, geleneksel İngilizce eğitim sistemlerinden 4 kat daha hızlı İngilizce öğreten ve konuşturan, tekrara dayalı yeni nesil İngilizce öğretim sistemidir.

Fotoğraflar
The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street The American Street


Verilen Kursların Ayrıntıları
The American Street’’ her seviye için sınıf ortamında verdiği 100 saatlik dil eğitiminin yanı sıra, özel programlarla birebir özel ders eğitimi de vermektedir.
TÜRKİYE’NİN GERÇEK DİL LABORATUVARI OLAN TEK DİL KURSUDUR.
The American Street’’ Lise Öğrencileri için eğer öğrenciler isterse özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim alabilirler.
The American Street’’ Ortaokul Öğrencileri için eğer öğrenciler isterse özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim alabilirler.
The American Street’’ her seviye için ve her yaş grubu için eğitim bulunmaktadır. Çocuk gruplarına özel sınıf ortamında verdiği 120 saatlik dil eğitiminin yanı sıra, eğitim öğretim sezonunda çocuk gruplarına okuldaki İngilizce eğitimine destek eğitim programı uygulamaktadır.
The American Street’’ Denizcilik terimleri için birebir sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street her seviye için sınıf ortamında verdiği 100 saatlik dil eğitiminin yanı sıra, eğitim laboratuvarlarındaki (Private Education Support Programme) Birebir Eğitim Destek Programı (P.E.S.P) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, workshop programları, online eğitimler, sinema vs gibi) öğrenmeyi kolaylaştırıp sevdirerek desteklemektedir.
TÜRKİYE’NİN GERÇEK DİL LABORATUVARI OLAN TEK DİL KURSUDUR.
Toplam 6 Kurdan oluşan eğitim sistemi bulunmaktadır.
The American Street’’  YÖK-DİL - YDS eğitimleri için öğrencilere özel 10-12 kişilik bir sınıfta özel progamı ile sınava uygun, uzman öğretmenlerle Sınav İngilizcesi şeklinde eğitim vermektedir.
The American Street’’ her seviye için sınıf ortamında tüm çocuk gruplarına özel hafta sonları toplam 120 saatlik dil eğitimi vermektedir,
“The American Street’’ Öğrencilerimize İngilizce eğitimini kolay bir yöntemle sevdirecek öğreterek Konuşma ve konuşturma merkezli bir eğitim olup öğrencileri konuşturmaya dayalı tekniklerin kullanıldığı bir programdır.
‘The American Street’’ her seviye için sınıf ortamında verdiği 100 saatlik dil eğitiminin yanı sıra, eğitim laboratuvarlarındaki (Private Education Support Programme) Birebir Eğitim Destek Programı (P.E.S.P) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, workshop programları, online eğitimler, sinema vs gibi) öğrenmeyi kolaylaştırıp sevdirerek desteklemektedir.
TÜRKİYE’NİN GERÇEK DİL LABORATUVARI OLAN TEK DİL KURSUDUR.
Toplam 6 Seviyeden oluşan eğitim sistemimiz ABD ve Kanada’da uygulanan Konuşma ve Konuşturma ağırlıklı eğitim metudumuz bulunmaktadır.
Bir kur süresi teknolojik modern sınıflarımızda 1 KUR’da 100 ders saati sınıf eğitimi 60 ders saati, The American Street Social Clubs eğitimi , 9 Ders saati birebir özel ders ile toplamda en az 184 DERS Saatine kadar dolu dolu eğitim verilmektedir.
Eğitmenlerimiz en az 5 yıl tecrübeli olup diplomalı,CELTA-DELTA-TESOL sertifikalı, Türk-Amerikan-Kanadalı ve İngiliz öğretmenlerinden oluşmaktadır.
“The American Street Language School’’ da 8-14 kişilik projeksiyonlu modern sınıflarda eğitim verilmektedir.
The American Street’’ Havacılık eğitimleri için özellikle Hosteslik Pilotluk ve Kabin Amirliği gibi alanlarda birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ her seviye için sınıf ortamında verdiği 100 saatlik dil eğitiminin yanı sıra, İngilizce yazışma teknikleri ile ilgili birebir Writing sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ TEOG (LGS) eğitimlerinde öğrencilere özel sadece Matematik Branşında özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ İş İngilizcesi eğitimleri için aday öğrencilere özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ PROFICIENCY (Hazırlık Atlama) eğitimleri için öğrencilere özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ TOEFL eğitimleri için öğrencilere özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’ IELTS eğitimleri için öğrencilere özel program ve özel öğretmen ile birebir VIP sınıflarında eğitim vermektedir.
The American Street’’  YDS - YÖK-DİL eğitimleri için öğrencilere özel 10-12 kişilik bir sınıfta özel progamı ile sınava uygun, uzman öğretmenlerle Sınav İngilizcesi şeklinde eğitim vermektedir.