İstanbul Şişli Umut Balkır

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Umut Balkır

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Umut Balkır, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 486 . sıradadır. Başta Resim olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Umut Balkır, 51 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Guzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim Yüksek Lisans Programı mezunuyum. Birçok özel sanat kurumu ve üniversite de kendi hazırladığım ders programlarını uygulamış bir Öğretim Görevlisiyim. Ev/atötye ortamında özel resim dersleri vermekteyim. Ayrıca Guzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitimi vermekteyim.

Fotoğraflar

Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Verilen Kursların Ayrıntıları
http://usb-portraiture.blogspot.com.tr/?m=1
http://designbyumutsaim.blogspot.com.tr/?m=1
http://umutsbalkir.blogspot.com.tr/?m=1

Ana sanat dallarından resim sanatı çerçevesinde çok amaçlı (hobi, profesyönel, yaratıcılı geliştirme odaklı sanatsal çalışmalar, mesleki desen çalışmaları, görsel uygulama teknikleri...) kişiye özel uygulamalı eğitimler vermekteyim.