İstanbul Şişli Yücel Gökçek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yücel Gökçek

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , Oyuncu Koçluğu Kursu , Oyunculuk Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yücel Gökçek, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 25.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 4671 . sıradadır. Başta Oyuncu Koçluğu olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yücel Gökçek, 5 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Temel Oyunculuk ve Kamera önü oyunculuğu eğitimi almak isteyenler, ister özel ders isterseniz sınıf derslerimize katılabilirsiniz.

Fotoğraflar

Kamera Önü Oyunculuğu Nedir?

Kamera önü oyunculuk teknikleri, oyunculuk okulları ve kursları ile öğretilse de sektörde deneyim kazanmadan yapılamayacak tekniklerdir. Rol yapmayı öğrenmek isteyen herkesin bilmesi gereken kamera önü oyunculuk teknikleri, sahnedeki fiziksel ve duygusal tüm süreçleri kapsamaktadır. Oyunculuk eğitimi, bu teknikleri kazandırırken aynı zamanda bilgi, deneyim, yaratıcılık, doğallık ve empati becerileri de katmaktadır

Oyuncu Koçluğu Nedir?

Ajans sizinle sette bir arada olmaz. Oyuncu koçu, sette sizinle bir aradadır. İşinden çıkamadığınız sahnelerde karaktere girmenizde size yardımcı olur. Daha iyi nasıl oynayacağınız konusunda sizi destekler. Oyunu koçunu cast ajansınızda temin edebilir. Güzel bir projeyi hak eden bir oyuncusu varsa, o projede yükselmesini istediği oyuncusu için bir oyuncu koçuyla anlaşma sağlar. Oyuncu koçları genellikle proje bazlı çalışır.