İstanbul Şişli Zeliha Özkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeliha Özkan

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Moda Tasarım Kursu , Modelistlik Kursu , Stilistlik Kursu , Drapaj (Moda Kalıp Tasarımı - Model Geliştirme) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeliha Özkan, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6459 kurs/özel ders verenden 1473 . sıradadır. Başta Modelistlik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeliha Özkan, 44 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kadın, erkek, çocuk dış ve iç giyiminde: dokuma, örme, deri için; spordan abiyeye her bedende: kişiye özel ve seri üretime yönelik, modelistlik,  mülaj, drapaj, kalıp ve seri eğitimlerinin tamamını yada ilgi ve ihtiyacınıza göre seçtiklerinizi alabilirsiniz.


Moda Tasarım Nedir?

Moda tasarımı, kıyafet ve çeşitli aksesuarlar oluşturma amaçlı tasarımın temel özelliklerini barındıran bir ifade biçimidir. Moda tasarımı kültürel ve sosyal değişimlerden doğrudan etkilenir ve zamanla değişen tüketici taleplerine göre şekillenir.Moda tasarımı haute couture ve hazır giyim olmak üzere ikiye ayrılır.

Modelistlik Nedir?

Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek giysilerin stilist tarafından, önceden belirlenmiş uluslararası standart ölçü tablosuna göre seri üretim amaçlı model kalıbının hazırlanmasına verilen addır.